Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenčos draudzēsies dejotāji

Šo sestdien, 19. martā, pilsētas kultūras namā skatītāji varēs vērot tautas deju koncertu "Spēlē, spēlmani, es iešu dancot!".

Tajā uzstāsies Smiltenes pagasta vidējās paaudzes deju kolektīvs "Sanācēji", Trikātas kultūras nama jauniešu deju kolektīvs "Mutulītis", dejotāji no Ēveles un dejotāji no Strenčiem: vidējās paaudzes deju kopa "Tīne", jauniešu deju kolektīvs un Strenču vidusskolas 7. -9. klases deju kolektīvs.Koncerts sāksies pulksten 19. Ieeja - bez maksas.

Strenču novada kultūras centra vadītāja Daiga Beitika teic, ka koncertā skatītāji redzēs repertuāru no Aizkrauklē 4. jūnijā gaidāmajiem Vidzemes Deju svētkiem "Caur sidraba birzi gāju". Tajos uzstāsies arī deju kolektīvi no bijušā Valkas rajona teritorijas. 27. martā viņi pulcēsies uz skati Smiltenē saistībā ar gaidāmajiem Vidzemes Deju svētkiem.

"Koncertu Strenčos vairāk rīkojam ar domu kolektīviem satikties un sadraudzēties, nekā atkārtot dejas pirms skates. Pirmo reizi Strenčos uzstāsies dejotāji no Smiltenes pagasta un Trikātas jaunieši," piebilst D. Beitika.

Kultūra un Izklaide