Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētdien Valmierā sāksies Ziemassvētku labdarības projekta “Tu neesi viens” koncertsērija “Karameles”

Svētdien, trešajā Adventē plkst. 18:00 ar koncertu Valmierā, Sv.Sīmaņa baznīcā aizsāksies Ziemassvētku labdarības projekta "Tu neesi viens" koncertprogrammas "Karameles" turneja pa Latvijas baznīcām.

 

Koncertā Valmierā skanēs iemīļotas Aigara Voitišķa, Jāņa Lūsēna, Raimonda Paula, Ingus Ulmaņa un citu autoru Ziemassvētku dziesmas, kuras Valmierā izpildīs I.Ulmanis, Igo, Zane Dombrovska un Amber. Pavadošajā sastāvā uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi Aigars Voitišķis, Gints Sola, Julians, Roberts Rasa, Anrijs Grinbergs un Valdis Muktupāvels. Koncerta īpašais pārsteigums būs Ulmaņa vadītais Cēsu Baltais koris.

 

Koncerts norit ar saukli "Tu neesi viens", aicinot padomāt par ikvienu, tā veidojot ģimenes sajūtu tuvāko vidū un kopumā Latvijā. Katrs no koncerta viesiem ir aicināts nest kādu dāvanu, ko ar Valmieras novada fonda palīdzību saņems tās Valmieras pilsētas un novada ģimenes, kas nonākušas grūtībās. "Sūtot savu sirds siltumu katram, mēs varam šīs sajūtas saņemt arī atpakaļ un tas šobrīd Latvijā varbūt ir pats svarīgākais - apzināties, ka neesi viens!" stāsta koncertu mākslinieciskais vadītājs Ingus Ulmanis.

 

Nākamajos koncertos Ziemassvētku labdarības projekta "Tu neesi viens" koncertprogramma "Karameles" viesosies Tukumā, Ventspilī, Daugavpilī, Saldū, Madonā, Rīgā un Limbažos.

Kultūra un Izklaide