Svētkos Smiltenē būs “Saulgriežu danči”

Ziemassvētkus smiltenieši šogad varēs svinēt arī Smiltenes kultūras un sporta centrā. Tur 25. decembrī notiks atpūtas vakars "Saulgriežu danči".

"Ir pēdējais laiks pieteikt vietas pie galdiņiem, jo daudzi galdiņi jau ir rezervēti," brīdina Smiltenes kultūras un sporta centra kultūras pasākumu organizatore Zinaida Bērza.

Galdiņus var pieteikt kultūras un sporta centrā.Atpūtas vakarā deju mūziku spēlēs smiltenieši Viktors Tilčiks un Pēteris Kokarēvičs. Piedalīsies Cēsu danču klubs. Muzikanti aicinās arī publiku izmēģināt latvisku danču soļus.

Svētki sāksies pulksten 20.00. Z. Bērza intriģē, ka būs arī atrakcijas un pārsteigumi. Pasākumā piedalīsies Smiltenes Tautas teātra aktieri.

Vēl pirms tam 21. decembrī Smiltenes kultūras un sporta centrā klausītājus gaidīs Smiltenes ģimnāzijas jauktā kora "Lido" koncertā "Ziemassvētku noskaņās". Koncerts sāksies pulksten 16.00.

Savukārt jauno 2009. gadu smiltenieši varēs sagaidīt ballē turpat kultūras un sporta centrā. Spēlēs Smiltenes grupa "Apvedceļš" un dīdžejs Blanco. Balle sāksies 1. janvārī pulksten 00.30.

Arī šajā gadu mijā smilteniešus un viņu viesus priecēs salūts. Izdevumus segs pilsētas dome un uzņēmēji.

Kultūra un Izklaide