Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svētkus gaida Smiltenes pagasta bērni, zemnieki un iestādes

Smiltenes pagastā. Smiltenes pagastā dzīvojošos bērnus arī šoziem vēlas satikt Ziemassvētku vecītis. Viņš ielūdz ciemos pagasta jaunāko paaudzi 29. decembrī Smiltenes tehnikuma zālē.

 

Svētki sāksies pulksten 11.00. Smiltenes pagasta pārvalde aicina vecākus jau laikus pieteikt savas atvases un arī paziņot, vai pēc bērniem vajadzēs sūtīt pašvaldības autobusu.

"Ja vecākiem ir problēmas ar transportu, tad pagasts nodrošinās bērnu nokļūšanu uz svētkiem," piebilst Smiltenes pagasta pārvaldes kultūras darba organizatore Anita Bērziņa.Vecākiem jāpiesakās pagasta pārvaldē līdz 28. decembrim pulksten 12.00, zvanot pa tālruni 64772670 sekretārei. Vēlams šo darbu neatlikt uz pēdējo brīdi, lai organizatori varētu saplānot vietu skaitu zālē un autobusa maršrutu.

Svētku sarīkojumā bērni redzēs Rīgas leļļu teātra "Divi" izrādi "Putnu biedēklis un viņa draugi". Pēc tam ciemos ieradīsies Ziemassvētku vecītis. Pārsteigums gaida pirmsskolas vecuma bērnus.

Svētku sarīkojumi būs arī pieaugušajiem Smiltenes pagasta iedzīvotājiem. 22. decembrī pulksten 20.00 pagasta saimniecības "Lejas Zauskas" pirtiņā notiks pagasta zemnieku vakars, kurā atzīmēs gada noslēgumu un ieskatīsies jaunajā gadā.

 

Par jautru noskaņojumu gādās pašu pagasta muzikants Jānis Mūzis. Interesentiem jāpiesakās pie Smiltenes novada domes lauku attīstības speciālistes Laimas Āboltiņas vai "Lejas Zausku" saimnieces Ramonas Kundziņas.

Savukārt Smiltenes tehnikuma un pagasta pārvaldes kolektīvs svētkus svinēs 17. decembrī. Pulksten 18.00 tehnikumā sāksies audzēkņu rīkots tematisks vakars "Ziemassvētku virpulī", kam sekos balle. Tajā spēlēs grupa "Velves".

 

Kamēr jaunieši ballēsies, citās telpās atpūtas vakars būs tehnikuma un pagasta pārvaldes darbiniekiem. Viņiem pirmo reizi uzstāsies Smiltenes pagasta pārvaldes jaunie kolektīvi: sieviešu vokālais ansamblis "Mantojums" un deju kopa "Smiltesele".

Kultūra un Izklaide