Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Svinēs Rīgas ielas svētkus Valkā 1

Valkas pilsētas kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone aicina valcēniešus, novada iedzīvotājus un pilsētas viesus sestdien, 15. oktobrī, apmeklēt Rīgas ielas svētkus "Rudens kokteilis".

Programma būs interesanta un gana plaša. Jau pulksten 11 no Valkas - Lugažu evaņģēliski luteriskās baznīcas torņa atskanēs mūzikas skaņas. Baznīcā varēs apskatīt keramiķes Skaidrītes Bondares darbu izstādi. Būs arī kristīgo grāmatu un plakātu galds, bet pulksten 13.30 - koncerts.

Pulksten 12 kristīgā bērnudārza "Gaismiņa" pagalmā varēs iepazīties ar bērnudārza vēsturi, tagadni un kristīgo mācību. Savukārt no pulksten 10 līdz 14 Rīgas ielas iedzīvotājs Dainis Jansons izkarsēs savā pirtiņā. Pilsētas tirgū varēs iegādāties amatnieku ražojumus un rudens dārza veltes. L. Pandalone tirgotājus lūdz pieteikties pa tālruni 64725866 vai 26875515.

Pie veikala "Oļupe" no pulksten 11 par ziedojumiem varēs iekādāties visgaršīgākos ceptos kartupelīšus. Būs iespēja grilēt arī veikalā nopiktās desiņas. Savukārt Valkas bibliotēkā pulksten 11 sāksies Rudens pasaku lasījumi. Rīgas un Raiņa ielas skvērā varēs noklausīties Valkas dzejnieku vārsmas un muzikantu spēlēto mūziku. Plānoti vēl arī citi pasākumi. Svētkos ar atlaižu akcijām piedalīsies vairāki veikali, kuri atrodas uz pilsētas galvenās ielas.

Pēc dienas pasākumiem būs arī balle. Tā sāksies pulksten 20, kurā spēlēs grupa "Alianse" no Valmieras.

Komentāri 1

nesivēns

piedodiet, bet tās vecās Servilat desas pirkt un ēst var iedzīvoties biežus 00 apmeklējumus...

pirms 8 gadiem, 2011.10.14 09:40

Kultūra un Izklaide