Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatierteātri izcīna ceļazīmi uz Vispārējiem latviešu Dziesmu un Deju svētkiem

No Latvijas amatierteātru iestudējumu skates “Gada izrāde 2017” ar izciliem panākumiem mājās atgriezies Valkas novada Valkas pagasta amatierteātris “Rūdis”. Amatierteātris skatē piedalījās ar izrādi “Stum, stum” pēc Andras Neiburgas stāsta motīviem.

“Rūdis” skatē ieguva augstāko pakāpi un vietu "Gada izrāde - 2017" finālā.  Saskaņā ar nolikumu, skates finālam kvalificējās amatierteātri, kuru iestudējumus reģiona skates žūrija bija atzinusi par  labākajiem iestudējumiem pēc iegūto punktu skaita.

Paralēli notika Ādolfa Alunāna darbu iestudējumu skate, kurā Valkas novada Vijciema amatierteātris “Čiekurs izrādīja Ā.Alunāna “Visi mani radi raud”.

Amatierteātri tajā pašā laikā sacentās par iekļūšanu XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XV Deju svētku amatierteātru programmā.

Abi novada amatierteātri skatēs godam izcīnīja ceļazīmi uz XXVI Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkiem.


Teātri