Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amatierteātris „Latviānis” brīvā dabā izrāda “Kāzas Bazūnēs”

Kā katru gadu ierasts Zvārtavas pagastā, dienu pirms kapusvētkiem, pašmāju amatierteātris „Latviānis” izrāda kādu no jaunajiem iestudējumiem. Šajā gadā tā bija G. Drezovas lugas „Kāzas Bazūnēs” izrāde, tās režisore Dagnija Pakalne. Sižets ir par to: „Ko darīt pagasta padomei, ja pēdējo gadu laikā pagastā nav rīkotas nevienas kāzas? Ārkārtas sēdē tiek izlemts – padome rīkos kāzas kādam pagasta pārim. Lai par kāzām Bazūnēs zinātu visi, tiek arī nolemts, ka tiks pieaicināti plašsaziņu līdzekļi, kas šo notikumu atspoguļos. Protams, sadzīves komēdijā neiztikt bez kurioziem un pārpratumiem. Kāzas Bazūnēs notiek – tikai ne tik gludi, kā padome bija iecerējusi.” Apmeklētāji, kuri 30. jūlijā ieradās uz brīvdabas izrādi, jau zināja kāds būs situācijas atrisinājums – pavisam noteikti – amizants.

Izrāde ir kā radīta, lai to demonstrētu brīvā dabā un šogad tā arī sanāca. Izrāde tika spēlēta Ozolu pamatskolas sporta laukumā, jo daba nebija saudzīga pret Mierkalna tautas namu, kā jau zinām un saprotam, ka cilvēcei dabas spēkiem grūti pretoties. Brīvdabas pasākums bija piedzīvojums gan organizatoriem, gan aktieriem, gan apmeklētājiem, gan arī pasākuma otrās daļas dancotājiem. Šajos svētkos balle arī notika zaļumos kopā ar duetu no Smiltenes „Ceļotāji”.

Jāsaka paldies kolektīva vadītājai un aktieriem par to, ka nepadevās  un kopīgiem spēkiem paveica it visu. Paldies ikvienam par atsaucību un palīdzību. Un pats sirsnīgākais paldies apmeklētājiem, jo apmeklētāju smaids un aplausi ir pats lielākais atalgojums par padarīto.

Kultūra un Izklaide