Palsmanes pagasta teātrim – pirmizrāde 2

Savu jaunāko iestudējumu publikas vērtējumam nodod Palsmanes pagasta amatierteātris “Randiņš”.Palsmanes kultūras namā pulksten 20 sāksies “Randiņa” pirmizrāde - parodija un operete “Atspere”, kurā aktieri arī dziedās un ironizēs par norisēm sabiedrībā, tai skaitā par cilvēku attiecībām.

Tiks izspēlēts arī mūžsenais stāsts par to, kā cilvēki meklē viens otru, stāsta Palsmanes pagasta amatierteātra režisore Zinaida Bērza.“Kā vienmēr mūsu teātrī, kopīgu mēģinājumu un ideju rezultātā izveidojām kaut ko jaunu. Pielāgojām sev divas īsas ludziņas un ielikām tajās savas radošās domas.

 Nosaukumu “Atspere” izvēlējāmies tāpēc, ka pavasarī vienmēr ir vajadzīgs kāds atspēriens. Lai darbotos mehānisms, to uzvelk ar atsperi. Tas ir vecs, labs paņēmiens, ” piebilst Z. Bērza.

Izrādē lomās iejutušies Palsmanes pagasta amatierteātra aktieri: Dace Purvlīce, Baiba Kovala, Guntis Puriņš, Ilze Roķe, Līga Ciemiņa, Ramona Grase, Zane Bērza un Zinaida Bērza. Palsmanes teātris “Randiņš” ar jauno iestudējumu dosies arī viesizrādēs. Jau saņemts uzaicinājums uz Bilskas pagastu un Kocēniem. 

Komentāri 2

Smilteniete

Ja neko labāku nevar iemācīties, tad nevajag vispār neko iestudēt. Nu tas ir vis īstākais murgs. Pirmo reizi mūžā gribējās piecelties un iziet no zāles. Kauns......

pirms 6 gadiem, 2014.04.14 15:47

Kultūra un Izklaide