Smiltenes Tautas teātrim -  pirmizrāde 1

Nedēļas nogalē pie Parka viesnīcas “Brūzis” Smiltenē Smiltenes Tautas teātris skatītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko iestudējumu, Annas Brigaderes lugu “Sievu kari ar Belcebulu”.  


Jau rakstījām, ka Smiltenes Tautas teātra aktieri un režisors Agris Māsēns piedāvā skatītājiem muzikālu  izrādi ar pašu aktieru iedziedātām dziesmām ( Alfrēda Krūkļa vārdi, Gunāra Freidenfelda mūzika), dejām, košiem tērpiem un komiskām situācijām.  Pēc izrādes, “Ziemeļlatvija” uzklausot skatītāju atsauksmes, visvairāk cildinājumu par spožu raksturlomu saņēma krodzinieka Vaņķa lomas tēlotājs Gaidis Bogdanovs, kurš ikdienā veic Blomes pagasta pārvaldes vadītāja pienākumus.

“Tagad tikai jātur īkšķi, lai Gaidi nepaņem Latvijas Nacionālais vai Dailes teātris. Esmu arī patīkami pārsteigta par Smiltenes jaunajiem talantiem. Patika arī režija un tērpi (tērpu māksliniece - Indra Midere, redakcijas piezīme). Paldies Agrim Māsēnam par teātrī ieguldīto darbu un arī Smiltenes novada domei par atbalstu,” pēc izrādes iespaidos dalījās smilteniete Gita Mūrniece.

Komentāri 1

bucis

Es skatijos Rankas pagasta svetku ietvaros-super!

pirms 6 gadiem, 2014.08.22 22:04

Kultūra un Izklaide