Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā kopā ar Nacionālo teātri top pirmuzvedums

6. augustā Valkā notiks muzikālas izrādes “Valka. Latvija. Brīvība.” pirmizrāde par godu Latviešu Pagaidu Nacionālajai padomei. Šīs izrādes ideja ir caur divu cilvēku likteņu un mīlas stāstu izstāstīt Latvijas dibināšanas stāstu, tajā akcentējot Valkas vietu. 

Izrāde tiek veidota pēc Valkas novada domes iniciatīvas, sadarbībā ar Latvijas Nacionālo teātri.  Lugu pēc pasūtījuma ir uzrakstījis Eduards Liniņš, režisors – Gundars Silakatiņš, scenogrāfs – Aigars Ozoliņš. Galvenajās lomās - Zane Dombrovska un Raimonds Celms, aktieri Ivars Puga, Kārlis Reijers, Ivars Kļavinskis, Ģirts Liuziniks un citi. Izrādē tiks iesaistīti ne tikai Latvijas Nacionālā teātra aktieri, bet arī vietējie papildspēki. 

Projekta ideju un izrādes finansēšanu atbalstījusi Saeimas Nacionālās apvienības frakcija. Īpašs paldies Imantam Parādniekam un Eināram Cilinskim, kā arī SIA “Latvijas Mobilais Telefons”. 

Izrāde tiks izrādīta tikai vienu dienu Valkā, 6. augustā plkst. 18:00 Valkas pilsētas kultūras namā. Ja cilvēku interese būs liela – tiks izrādīta papildizrāde.

“Luga tika vairākkārt pārveidota, lai sasniegtu mērķi, ka skatītāji līdzi justu galvenajiem varoņiem, gūtu pozitīvas emocijas un reizē viņos raisītu pārdomas par Latviju, tās tapšanu. Tas būs īpašs notikums!” komentē Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis.Kultūra un Izklaide