Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas novada amatierteātri – starp labākajiem

No 2. - 4. martam Smiltenē norisinājās Vidzemes reģiona amatierteātru skate "2017", kurā Valkas novadu pārliecinoši pārstāvēja gan Vijciema pagasta amatierteātris “Čiekurs”, gan Valkas pagasta amatierteātris “Rūdis”.

Amatierteātris “Rūdis” skatē spēlēja izrādi “Stum, stum” pēc Andras Neiburgas stāstu motīviem, bet vijciemieši - Ādolfa Alunāna “Visi mani radi raud”. 

Abu kolektīvu režisori var būt gandarīti par gūtajiem panākumiem. “Čiekurs” reģiona skatē izcīnīja otro, bet “Rūdis”- augstāko pakāpi, attiecīgi gūstot 39 un 45 punktus.

Režisors Valdis Šaicāns stāsta, ka līdz 1.pakāpei pietrūcis tieši viens punkts, bet kopumā ar sniegumu ir ļoti apmierināts: “Bijām labi sagatavojušies, novadu pārstāvējām godam. Izrādes noformējam speciāli biju izplaucējis meijas, kas, ņemot vērā lielo salu ārā, bija ļoti īpašs un pavasarīgs rekvizīts mūsu košajā izrādē”. 

Evija Smane stāsta, ka iegūtā austākā pakāpe ir līdz šim visu laiku labākais rezultāts – “Rūdis” ir izcīnījis ceļazīmi uz Latvijas amatierteātru finālu “Gada izrāde 2017”, kas norisināsies vēlāk Rīgā vai Jūrmalā.

“Vēlos pateikt paldies visiem aktieriem par ieguldīto darbu. Tas ir labs stimuls turpināt strādāt un izcīnīt jaunas virsotnes,” atzīst E.Smane.


Kultūra un Izklaide