Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas teātra pirmizrāde

Sestdien, 4. novembrī plkst.11.00 Valkas novada amatierteātru dienu ietvaros Valkas pilsētas kultūras nama kamerzālē (Emīla Dārziņa ielā 8, Valkā) uz izrādi – Valentīna Krasnogorova “Divbalsīga dziesma nedzirdīgajiem”, aicina Valkas pilsētas teātris.

  Cilvēka dzīve ir sarežģīta, un to nevar novērtēt viennozīmīgi. Bieži vien mēs neaizdomājamies par savas rīcības sekām un aizmirstam par galvenajām dzīves vērtībām. Pienāk arī tādi brīži, kad neko jau nevar mainīt vai labot, jo pagriezt laiku atpakaļ nav cilvēka varā.

  Valentīna Krasnogorova lugā “Divbalsīga dziesma nedzirdīgajiem” (no cikla “Mazās traģēdijas”), varoņi it kā runā un domā tikai par sevi. Bet patiesībā stāsts ir daudz sarežģītāks, traģiskāks un smieklīgāks, nekā sākotnēji varētu šķist.

    Kurā brīdī mīlestība pārtop zvērīgā naidā un neiecietībā, kas sagrauj ģimeni?

  Sievietes un vīrieša naids jeb nemīlestība un alkas nepārtraukti mesties jaunās dzīves attiecībās aizdzen nebūtībā iespēju vienam otru saprast, tikai tāpēc divbalsīgā dziesma izskan nedzirdīgajiem nebūtībā.

  Visas izrādes garumā slēpjas dziļas un personiskas pārdomas, nepiepildītas cerības un ilgas, kas rāda reālu sabiedrības modeli, kurā ģimenei ir niecīga vērtība, bet tajā pašā laikā paliek ticība, ka esam spējīgi kaut ko tajā mainīt, ja esam mīloši viens pret otru.

  Iestudējuma režisors un scenogrāfs – Aivars Ikšelis. Lomās: Lāsma Engere un Juris Mencis. Izrāde notiek latviešu un krievu valodā.

Kultūra un Izklaide