Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Televīzija ir kā maize vai ūdens 3

Uzņēmumam "Valkas elektrons", kurš nodrošina kabeļtelevīzijas apraidi Valkā, Sedā un Smiltenē nav iemeslu bažīties par abonentu skaita zudumu. Vislabākā situācija ir Valkā un Sedā, kur nav lielu problēmu ar savlaicīgu abonentmaksas kārtošanu.

 

Citādi ir Smiltenē. "Tehniķim ir uzdots pārbaudīt 50 pieslēgumus, lai uzzinātu iemeslu, kāpēc netiek saņemta abonentmaksa. 10 ļaunprātīgos nemaksātājus, visticamāk, atslēgs," skaidro uzņēmuma direktors Eduards Daņilovičs.

 

 

Viņš ir pārliecinājies, ka cilvēkiem pieeja informācijas laukam ir ļoti nepieciešama un to var salīdzināt ar ikdienā nepieciešamo maizi un ūdeni. No maznozīmīgākām lietām varot atteikties. Gadu mijas svētkus visiem parādniekiem vēl atļāva noskatīties, taču turpmāk abonenti, kuri nav maksājuši trīs mēnešus un vairāk, no tīkla atvienos bez brīdinājuma.

 

 

Saprotami, ka par atkārtotu pieslēgšanos būs jāmaksā. Gada beigās uzņēmumā visas lietas inventarizē, analizē līgumu izpildi, un pašlaik top skaidrs, cik abonentu zuduši un klāt nākuši Valkā. Kopējais skaits praktiski nemainās.

 

Otrdien Valkā notika nepatīkams starpgadījums - kāda pensionāre naidīgi uzmeta 10 latus par pagājušā gada nogales diviem mēnešiem un sacīja, ka vairāk maksāt nevarot. Viņa nesaprata, ka kases aparātā ir cits PVN nodoklis, lai gan par to iedzīvotāji tika informēti gan vietējā laikrakstā, gan televīzijā.

 

 

 "Mēs, protams, varētu uz sava rēķina samaksāt PVN starpību dažiem trūcīgākajiem abonentiem, bet tādas lietas nekārto agresīvi. Nervi ir vērtīgāki par dažiem santīmiem," pārliecināts E. Daņilovičs.

Komentāri 3

smiltenietis

Labāk būtu skatījušies un kaut ko darījuši lietas labā, par to, ka televīzija mūždien čakarējas. Pie katras mazākās vēja pūsmas vai lietus televīzija ieklemmējas un tad ir jāgaida, kad atkal varēs redzēt. Apnicis maksāt par televīziju, kurai nav nekādas kvalitātes. Saprastu, ja vēl vētras laikā nestrādā, bet ir tāda sajūta, ka mums vētras ir katru dienu. Lūdzam kvalitatīvu televīzijas pārraidīšanu!

pirms 10 gadiem, 2009.01.15 15:25

...

Televīzija ir kā maize vai ūdens?
Televīzija ir parazits mūsu apziņā,ejam labāk uz bibliotēku...

pirms 10 gadiem, 2009.01.18 16:35

a

ha ha Valka ta pati problema murgs tas Valkas elektrons

pirms 10 gadiem, 2009.01.19 20:33

Kultūra un Izklaide