Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Trikātas brīvdabas estrādē sadancos pāri novadiem 1

Sestdien, 23. maijā, Trikātas brīvdabas estrādē notiks vērienīgs pasākums - Valkas rajona tautas deju kopu lielkoncerts "Pār novadiem sadancojam".

 

Koncerts sāksies pulksten 19.00. Tajā uzstāsies jauniešu, vidējās paaudzes un senioru deju kopas no Smiltenes, Strenčiem, Valkas pilsētas, Blomes, Ēveles, Grundzāles, Kārķu, Palsmanes, Trikātas, Variņu un Vijciema pagasta, un no Smiltenes tehnikuma.

 

Uz skatuves publika redzēs arī Valkas modes deju grupu "Aija" un Grundzāles pagasta dziedošo sieviešu apvienību "Prieks, kur tu rodies".

 

Pēc koncerta pulksten 21.00 estrādē sāksies balle. Tajā spēlēs smiltenieši Viktors Tilčiks un Pēteris Kokarēvičs. Lielkoncertu rīko Valkas rajona padome un Trikātas pagasta pašvaldība.

 

Valkas rajona padomes kultūras nodaļas vadītāja Līga Lāne cer, ka koncerts izdosies krāšņs, ar daudzveidīgu, interesantu repertuāru gan tautas deju, gan mūsdienīgos ritmos. Tos izdejos 19 deju kopas.

 

Skatītājiem tā ir iespēja redzēt rajona deju kolektīvus pirms novadu izveidošanas, bet dejotājiem - novērtēt citam citu.

 

"Deju skati šogad nerīkojām un nedevām kopīgu repertuāru. Katrs kolektīvs iesniedza savas izvēlētās dejas, Valkas rajona deju kolektīvu virsvadītāja Ieva Adāviča tās salika vairākos blokos, bet koncerta režisore Aija Sallu tos appušķoja," saka L. Lāne.

Komentāri 1

Jā, grundzālieši jau sestdien savā "Riedas" 20 gadu jubilejā kolosāli dejoja. Pasākums izvērtās 4 stundu garumā. Ļoti skaisti un emocionāli. Malači!

pirms 10 gadiem, 2009.05.19 11:36

Kultūra un Izklaide