Turpina svinēt Valkas kultūras nama 80 gadu jubileju

Valkā šodien turpinās pasākumi par godu kultūras nama 80 gadu jubilejai, aģentūrai LETA pastāstīja Valkas pašvaldības preses sekretāre Inguna Medne.

Plkst.20 šodien kultūras nama lielajā zālē sāksies deju vakars, kurā spēlēs grupa "Brālīši" no Madonas. Šodien un rīt, 27.oktobrī, kultūras nama kamerzālē būs apskatāma Valkas pilsētas teātra izrāžu tērpu izstāde "Teatrālā kvadrofonija".

Ziemeļlatvijas kameransamblis uz sava diska prezentācijas pasākumu visus interesentus gaidīs sestdien, 27.oktobrī, plkst.19 Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas zālē.

Jubilejas svinības noslēgsies sestdien, 27.oktobrī, plkst.18 ar pasākumu visiem bijušajiem un esošajiem darbiniekiem, pašdarbības kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem. Vakara gaitā būs gan apsveikuma koncerts, gan ceļojums ēkas vēsturē ar pieturām, priekšnesumiem un sumināšanu.

Valkas tautas/kultūras nams ir dibināts 1927.gadā. Tas ir pastāvējis cauri laika griežiem, ļaudams cilvēkiem tajā gan strādāt, gan atpūsties. Nama viesmīlība bijusi liela, jo tas pulcējis visus, kuriem tuva māksla, sports, kino vai tūrisms.

Tāpat šis nams ir bijis patvērums arī dažādām biedrībām un iestādēm - kādu laiku tajā bija pat armijas daļa.

 

Kultūra un Izklaide