Turpinās ikgadējais adventes koncertcikls 1

Ir sācies Adventes laiks, un, kā jau ierasts, J. Cimzes Valkas mūzikas skolā notiek adventes koncerti, kuros piedalās skolas audzēkņi un pedagogi. Pagājušajā svētdienā skatītāju pilnā zālē izskanēja 1. adventes koncerts.

 

Nākamsvētdien, 7. decembrī, pulksten14.00 mūzikas skolā notiks otrais koncerts, bet 14. decembrī pulksten 16.00 būs trešais jeb Lielais Ziemassvētku koncerts.

 

Sākot ar 21. decembri katru dienu no pulksten 13.00 apmēram 30 - 40 minūtes no mūzikas skolas jumta pilsētā atkal skanēs gaisa koncerti ar Ziemassvētkiem atbilstošu mūziku.Noslēdzies Alfrēdam Kalniņam veltītais IV Starptautiskais jauno pianistu konkurss, kas norisinājās Cēsīs.

 

 

No Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolas tajā piedalījās 7. klases skolnieks Jānis Bērtiņš un 8. klases audzēknis Marks Ļebedevs. Jānis savā vecuma grupā saņēma diplomu, bet Marks kļuva par šī konkursa laureātu, iegūstot 1. vietu. Abu audzēkņu skolotājs ir Arnis Ontensons.

Komentāri 1

smaidīgā

Forši, kad ejot pa ielu, skan kvalitatīva mūzika. Pirmssvētku laikā svētku noskaņas radīšana pagarina šo svētku sajūtu. Garastāvokļa uzlabojums, tonuss, kā kuram.

pirms 11 gadiem, 2008.12.04 15:08

Kultūra un Izklaide