Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās pieteikšanās vokālistu konkursam “Smiltenes balsis 2017”

Turpinās pieteikšanās ceturtajam vokālistu konkursam “Smiltenes balsis”, kas izskanēs 14. oktobrī plkst. 18.00. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šoreiz konkursā aicināti pieteikties arī dziedošie dueti un trio. 


Konkursa dalībniekiem – gan, solistiem, gan duetiem, gan trio - ir jāsagatavo viena dziesma latviešu valodā atbilstoši savam vecumam un vokālajām spējām. Muzikālo pavadījumu -instrumentālo grupu - nodrošina Smiltenes pilsētas Kultūras centrs. Aicinām dalībniekus piestrādāt pie horeogrāfijas, atraktivitātes un sava vizuālā tēla, kas ietekmēs kopējo vērtējumu par priekšnesumu. 


Konkursa dalībnieki tiks vērtēti grupās “solisti” un “dueti un trio”. Solisti savukārt tiks vērtēti vecuma grupās, kas tiks sadalītas atkarībā no dalībnieku kopējā skaita. Dalībniekus vērtēs profesionāla, Smiltenes pilsētas Kultūras centra apstiprināta žūrija 4 locekļu sastāvā, kuru vārdi gan pagaidām paliek intrigā. Konkursa dalībnieki saņems vērtīgas balvas, kuras sarūpējuši daudzie konkursa atbalstītāji. 


Konkurss “Smiltenes balsis” ir ne tikai iespēja parādīt un pilnveidot savas vokālās prasmes, satikt līdzīgi domājošos, saturīgi pavadīt brīvo laiku, bet arī izbaudīt dzirkstošo un jautro aizkulišu noskaņu. 


Dalību konkursā iespējams pieteikt līdz 22. septembrim (ieskaitot), iesniedzot pilnībā aizpildītu pieteikuma anketu, kas pieejama Smiltenes novada interneta vietnē www.smiltene.lv un Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Anketu var nosūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected], vai nodot personīgi Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.


Kultūra un Izklaide