Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Turpinās pieteikšanās vokālistu konkursam “Smiltenes balstiņas 2017”

1.aprīlī plkst.15.00 Smiltenes pilsētas Kultūras centrā norisināsies jau otrais bērnu un jauniešu vokālistu konkurss “Smiltenes balstiņas 2017”. Pieteikties konkursam var līdz 24.martam (ieskaitot). 


Konkursa “Smiltenes balstiņas” mērķis ir veicināt bērnu un jauniešu muzikālo spēju attīstību, pilnveidot viņu skatuves kultūru un sekmētu latviešu komponistu dziesmu apguvi. Aizvadītais gads, kad konkursā piedalījās 21 dziedātājs no Smiltenes novada, Valmieras, Trikātas, Jaunpiebalgas un Virešiem, apliecina, ka “Smiltenes balstiņas” ir ne tikai lieliska iespēja demonstrēt savas muzikālās spējas, bet arī satikt līdzīgi domājošos, labi pavadītu laiku un gūtu vērtīgas un pielietojamas atziņas par skatuves mākslu un dziedāšanu. 


Lai piedalītos konkursā, dalībniekam ir jāsagatavo priekšnesums-viena dziesma latviešu valodā pēc brīvas izvēles, atbilstoši savam vecumam. Dalību konkursā iespējams pieteikt līdz 24.martam (ieskaitot), iesniedzot pilnībā aizpildītu pieteikuma anketu, kas pieejama Smiltenes novada interneta vietnē www.smiltene.lv un Smiltenes pilsētas Kultūras centrā. Anketu var nosūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected], vai nodot personīgi Smiltenes pilsētas Kultūras centrā.


Vērtēšana notiks, ņemot vērā dalībnieka vokālo sniegumu, skatuves kultūru, repertuāra atbilstību un radošo pieeju priekšnesuma veidošanā. Visi konkursa dalībnieki saņems atzinības rakstus par piedalīšanos, kā arī veicināšanas balvas. Uzvarētāji saņems konkursa galvenās balvas. 


Dalībniekus vērtēs arī divi pasākuma īpašie viesi: dziedātāja, vokālā pedagoģe Annija Putniņa un dziedātājs Mārtiņš Jātnieks. 


Sīkāka informācija par konkursu pa tālruni: 28688101

Kultūra un Izklaide