Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Uzņems folkloras kopā

Jaunus dalībniekus savā pulkā aicina Launkalnes folkloras kopa. Pirmais mēģinājums šosezon notiks otrdien, 6. septembrī, Launkalnes tautas namā, informē kolektīva vadītāja Liene Strazdiņa.

Sākums - pulksten 18. Aicināts ikviens, kurš vēlas mācīties dziedāt, muzicēt un iepazīt latviešu tautas kultūras vērtības.Vecuma un dzimuma ierobežojumu nav, teic kolektīva vadītāja.

It īpaši gaidīs vijolnieku un akordeonistu, kuri vēlas apgūt danču mūziku, un pārus, kuri vēlas dejot tautiskās dejas dzīvās mūzikas pavadījumā.

Pirmais lielais pasākums šoruden, kurā uzstāsies launkalnieši, notiks Launkalnes tautas namā 22. septembrī. Tas būs folkloras kopu sadziedāšanās un sadancošanās pasākums "Baltu uguns", kurā svinēs baltu vienotības dienu. Savukārt 17. un 18. septembrī kādai rīdzinieku ģimenei Launkalnes folkloras kopa vadīs krustabas.

L. Strazdiņa uzteic folkloras kopas dalībnieka Jāņa Skraustiņa šīs vasaras aktivitātes. Viņš nometnē apguva kokles un bungu spēli un mācījās, kā izgatavot kokli. Rezultātā tapa pirmā Launkalnes folkloras kopas kokle.

Kultūra un Izklaide