Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valcēniešus aicina piedalīties Valgas mākslu mēneša aktivitātēs

Valgas kultūras centrā, muzejā un bibliotēkā visu novembri norit Mākslu mēnesis. Tēlotājmākslas izstādei kultūras centrā šogad darbus iesniedza neierasti liels dalībnieku skaits - 39 autori.

 

Lielākā darbu daļa ir eļļas gleznas un akvareļi, taču ir pārstāvēti arī citi žanri - metālkalumi, fotogrāfija, tekstīlijas un apgleznots porcelāns. Valgas kultūras centra mākslinieciskās daļas vadītāja K. Sisaska domā, ka šis kultūras mēnesis no iepriekšējiem īpaši neatšķiras.

 

 

 Kā allaž, šā mēneša ietvaros notiek daudz radošo darbnīcu. Visi interesenti var pieteikties uz apgūt kaut ko no organizatoru piedāvātajām iespējām, piemēram vitrāžu gatavošanu, kaligrāfiju, porcelāna apgleznošanu, smilšu gleznu un rotaslietu gatavošanu. Interesanta bija arī aromātisko ziepju gatavošanas darbnīca, kurā katrs varēja piemeklēt savam raksturam un tēlam atbilstošu smaržu.

 

 

Vēl būs deju darbnīca, kurā varēs iemācīties pašsajūtu, vārdus un mūziku izteikt kustībā. 25. novembrī pulksten 16.00 atklās Anneli Kāsiku skaidu gleznu izstādi. Pēc izstādes atklāšanas viņa arī vadīs radošo darbnīcu, kurā iepazīstinās ar šā amata noslēpumiem.

 

Dažas radošās darbnīcas paredzētas arī skolēniem. Tartu ir tāds zinātnisko izgudrojumu jauniešu centrs "Aha". Šā kluba dalībnieki viesosies Valgā. Visi, kuriem interesē ne tikai izstāžu apskatīšana kultūras centrā, muzejā un bibliotēkā, par meistardarbnīcām un tikšanās reizēm ar māksliniekiem var interesēties šajās iestādēs vai Valgas un Valkas kopējajā sekretariātā pie Anitas Tannenbergas pa tālruni 26496945.

 

Kultūra un Izklaide