Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Ar savu skatījumu

Ceturtdien Valgas kultūras centrā ar tradicionālajām vietējo amatnieku lieto zvaniņu skaņām atklāja Valkas fotostudijas "Reflex" dalībnieku fotogrāfiju izstādi.

Fotoreportāžu skatīt šeit!

Izstādes atklāšanā piedalījās gana daudz interesentu no abām dvīņu pilsētām, jo Igaunijas kaimiņpilsētas Valkas mākslinieku izstādes beidzamajos gados Valgas kultūras centrā praktiski nenotiek. Žēl, jo kaimiņiem ir izcilas telpas visu mākslas žanru ekspozīciju veidošanai.

 

Valgas mērs Ivars Unts sveica izstādes dalībniekus un izteica cerību, ka abu pilsētu sadarbība mākslas jomā attīstīsies straujāk, jo pagaidām iedzīvotāji gaužām maz zina par Valkā notiekošo, jo īpaši par fotogrāfiju, kurai šajā pilsētā ir senas tradīcijas.

 

Izstāde tapa, pateicoties fotostudijas "Reflex" dalībniecei Kristīnei Ganiņai, sadarbībā ar Valgas kultūras centra mākslinieciskās daļas vadītāju Kaju Sisasku. Šajā izstādē piedalās Kristīne Ganiņa, Dainis Jansons, Jurijs Simonovs, Edgars Maļcevs un Aldis Dubļāns.

 

 

"Šī ir viena no nedaudzajām izstādēm beidzamajos gados, kas tiešām izskatās pēc itin nopietnas ekspozīcijas. Tas pateicoties lieliskajām telpām un organizatoru attieksmei," pauž Jurijs Simonovs.

Kultūra un Izklaide