Valkā iestudēta jauna luga 2

17. decembrī, pulksten 19.00 Valkas kultūras nama kamerzālē, neraugoties uz vērienīgajiem renovācijas darbiem, notiks Valkas pilsētas teātra izrāde. Tas ir Agitas Dragunas lugas "Aiza" pirmiestudējums.

Lugā spēlē Aigars un Mudīte Pulles. Režisors, scenogrāfs un kostīmu autors ir Aivars Ikšelis. "Izrādes tematika ir ļoti atbilstoša adventes laikam - tas ir stāsts par miesisko un garīgo mīlestību," stāsta režisors.

Valkas teātris jau ir iestudējis vienu A. Dragunas lugu. Tā ir "Plaisa", kura ļoti atsaucīgi uzņemta citviet, tostarp arī Izraēlā. Luga ir uzrakstīta 2005. gadā. Tā ir izrāde par jauna vīrieša grēksūdzi sev un Dievam.

Jauns cilvēks visu dzīvi atrodas savas mātes kontrolē. Līdz pat brīdim, kad satiek meiteni, kura nepatīk viņa mātei. Dēls paceļ roku pret māti, un tas ir grēks. Pēc notikušā viņš morāli tiesā sevi, ieslogot sevi iedomātā būrī un analizējot to, kas noticis. Viņa dvēselē atklājas aizvien vairāk plaisu. Viņš nonāk pie secinājuma, ka nabassaite nekad nav tikusi pārgriezta...

Agita Draguna ir dzejniece, dzimusi 1970. gadā. Viņas pirmais dzejoļu krājums "Līdzsvara robežas" iznāca 1999. gadā, bet nākamais - "Prāts" - 2005. gadā.

Komentāri 2

Kultūra un Izklaide