Valkā notiks Francijas džeza kvinteta OZMA koncerts 4

Šodien plkst.19 Valkas kultūras nama zālē notiks džeza kvinteta OZMA (Strasbūra, Francija) koncerts, aģentūru LETA informēja Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Grupa OZMA tiek uzskatīta par vienu no progresīvākajām un inovatīvākajām franču modernā džeza grupām. Ikviens koncerts ir spožs piecu profesionālu mūziķu virtuozitātes paraugdemonstrējums, kurš veido pilnīgu priekšstatu par franču modernā džeza labākajām tradīcijām. Grupas mūzika vienaldzīgu neatstāj nevienu un sajūsminājusi klausītājus visā pasaulē.

 

 

Grupa ir dibināta 2001.gadā, un tās darbības pirmsākumos tika likts pamats muzicēšanas stilam, ko pašlaik pazīst kā "ozmisko" mūziku. Tā ir tapusi metriskā džeza, funk , world mūzikas stilu ietekmē.

 

 

Kā pastāstīja Medne, tad OZMA Vidzemes reģionā ieradās jau 19. novembrī, lai Cēsu mūzikas koledžā un Valmieras mūzikas skolā vadītu radošās meistardarbnīcas, taču koncerts Valkā ir vienīgais, ko Eiropas tūres gaitā OZMA sniegs Latvijā, un to organizē Valkas dome un Francijas kultūras centrs Rīgā.

 

Komentāri 4

Odiss

Jopcik, nu kāpēc, atkal, informācija tik vēlu?

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 11:04

OzolaS

Portāla pasākumu kalendārā šis notikums bija aplūkojams jau teju mēnesi!

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 11:07

Odiss

Bet raksta iepriekš nekāda? Ir jau ievērots, ka vietējie žurnālisti spēj popularizēt tikai ļoti lokālas parādības, pie tam tādas, kas ir ar zemu kvalitāti. Kā šlāgeri un tamlīdz. Kā paredzams kas nopietnāks, tā ne čiku negrabu, lielākā cilvēku daļa to uzzina tikai pēc koncerta jau.
Var jau būt, ka labi, ka apzinās, ko spēj aprakstīt, uzrakstīt, informēt un kur iestigs purvā.

pirms 12 gadiem, 2008.11.20 13:22

F8

man prieks un izbrīns, ka Valkā ik pa laikam tiek uzaicināti ļoti labi izpildītāji.Tagad OZMA, pirms tam turku virpuļdejotāji. Kam var pateikt paldies par to?

pirms 12 gadiem, 2008.11.21 09:55

Kultūra un Izklaide