Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā nozīmīgākās sievietes izvēlētas 12

Šodien, 8. martā, Starptautiskajā sieviešu dienā, pulksten 14.00 Valkas rajona bērnu un jauniešu interešu centra otrā stāva zālē būs akcijas - aptaujas "Sievietes Valkai" noslēgums.

 

Akciju laikā no 1. līdz 23. februārim organizēja Valkas pilsētas jauniešu dome. Pasākuma mērķis bija - 8. marta ieskaņās izvēlēt sievietes, kuras ir nozīmīgas Valkas pilsētai.

 

Akcijas noslēguma pasākumā dažādās nominācijās jaunieši sveiks, godinās un paldies vārdus sacīs Aijai Sallu, Intai Laganovskai, Ievai Cīrulei, Ingunai Ošānei, Vēsmai Selgai, Marutai Stabulniecei, Undai Ozoliņai, Albīnai Kārkliņai, Skaidrai Smelterei un Vitālijai Voliņai.

 

"Viņas ir mūsu pilsētas skaistums," komentē Izglītības nodaļas speciāliste darbā ar jauniešiem Romina Meļņika.

Komentāri 12

nu nesaprotu

Kur ir tas Laganovskas skaistums, nu nesaprotu!

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 11:33

x

Citēju: "Viņas ir mūsu pilsētas skaistums," komentē Izglītības nodaļas speciāliste darbā ar jauniešiem Romina Meļņika.
Romina,vai ar šādu paziņojumu nākot klajā nonicini visas pārējās Valkas sievietes?

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 15:04

Māra

Jā...man arī tā kā skumji mazliet palika....piekrītu X.
Mums blakus ir tik daudz stipru savā vājumā, maigu, skaistu, dzīvesgudru, gudru, vienkāršu, izpalīdzīgu utt. sieviešu.....
Skaistums ir ļoti relatīvs jēdziens. Es domāju, ka mūsu pilsēta ir skaista ar visām tajā mītošajām sievietēm, mātēm, speciālistēm, jaunajām māmiņām utt....
Priekšlikums- varbūt kādu jauku sarīkojumu ikvienai Sievietei! Kaut vai novēlējumu visām pilsētas sievietēm laikrakstā, uz afišas stenda, Radio, TV....
Daudz prieka, mīlestības Jums, Valkas sievietes šajā dienā un šajā grūtajā laikā! Esiet laimīgas!

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 15:24

cik zinu, aunketas bija izvietotas pa visu pilseetu. taas aizpildiija iedziivotaaj-taatad rezultaats ir iedziivotaaju skatijums uz Valkas sievieteem, kuras siis nominaacijas ir pelnijusas. ne jau romina viena izveeleejaas kurai sievietei tiks attieciigaaa nominaaciju. tad taas, kuras juutas saskumusas un azimirstas-tad varbuut probleema ir juusos pasaas???
un cik zinu, vareeja iet cilveeki no malas uz so pasaakumu. tad kapeec negaajaat un sev sveetkus neuztaisijaat?
anketas nepildiiju, pasa pasakuma nepiedalijos, bet paldies jauniesiem, kas savas puules pielika sim pasaakumam.

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 16:21

jaanis

Ha-ha-ha! Vai tad ir sadaliijums: sievietes no malas un noziimiigaakaas!? Nudien gudrinieciit sasmiidinaaji!

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 16:30

Manuprāt, doma par aptauju ir laba, tikai nevajadzētu to saukt par akciju. Skaistums šajā gadījumā attiecībā uz sievietēm ir pareizais vārds, jo arī dzīvesgudrība, izpalīdzība, vienkāršība ir skaista ;)

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 16:30

ahh

tikai loti zel,ka valkas iedzivotaji reali neredz tas sieviets,kas varbut ir daudz nozimigakas un svarigakas.Atkal ir vieni un tie pasi uzvardi.Es domaju,ka tauta nemaz nezin savas varones,tik akli nosauc tās ,kas pa avizem jau izskandinatas,jo citus uzvardus vienkarsi nezin.Žēl!!! Sveciens visam sievietem svetkos,un galvenokart tam,kas netika pieminetas sajas anketas.

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 17:32

jānīc

Varbūt vajadzēja nosaukt visas anketās minētās sievietes, jo, domāju, šīs nominētās nebija vienīgās.

pirms 10 gadiem, 2009.03.08 21:21

8.marts

Paldies jauniešiem par izdomu un uzdrīkstēšanos! Kopumā labāk vai ne tik, bet tā ir labās gribas izpausme. Tātad mums ir jaunieši, kas domā par pilsētu un iedzīvotājiem. Viņi vēl ir jauni, tāpēc piedosim, ja uzreiz viss nav perfekti. Bet kādreiz jau viņi būs tikpat gudri kā mēs, un lai Dievs dod, vēl gudrāki un izdarīgāki par mums! Sveiciens svētkos visiem!!

pirms 10 gadiem, 2009.03.09 09:47

arī sieviete

Apsveicu visas nominētās kundzes , katra ir pelnījusi , vienīgi nepazīstu Ievu Cīruli. Varbūt tiešām, lai parādītu , ka nav izvēlētas vajadzīgās un redzamās , minēt visas, kuras ir minētas anketās, es arī izpildīju anketu un minēju dažas vienkāršā darba darītājas, žēl , ka viņas neviena nav tikusi pie uzaicinātajām. Ja nav noslēpums un apgrūtinājums , lai jaunieši uzskaita visas minētās un arī tas būs prieks un gandarījums sievietēm, kuru publicitāte ir tikai slota . Paldies jauniešiem par aktivitāti.

pirms 10 gadiem, 2009.03.09 10:14

Ezis

Kas ir Ieva Cīrule un kādi viņas sevišķie nopelni ?

pirms 10 gadiem, 2009.03.09 11:43

silvija

Jā, mani arī ienteresēja Ieva Cīrule, pirmoreizi dzirdu , varbūt skolotāja?

pirms 10 gadiem, 2009.03.09 11:55

Kultūra un Izklaide