Valkā piekto reizi notiks rokfestivāls "Borderrock"

Valkas brīvdabas estrādē 9.augustā jau piekto reizi notiks Latvijas-Igaunijas rokfestivāls "Borderrock", - tajā katru reizi pulcējas gan jaunās, gan jau populāras grupas no Latvijas un Igaunijas, aģentūra LETA uzzināja Valkas pašvaldībā.

Pasākuma mērķis ir veicināt Latvijas un Igaunijas jauniešu integrāciju, attīstot izklaides iespējas dzimtajā pusē, turklāt festivāls ļauj iepazīt ikdienas ēnā paliekošās mūzikas plūsmu, kas nav orientēta uz populārās un komerciālās mūzikas virzieniem.

Šogad Latvijas-Igaunijas rokfestivālā jau no plkst.15 uzstāsies grupas "Remember me not", "Oranžās brīvdienas", "NMR", "M.ART. A", "Stem", "Pčoli", "Into Salvation", "Gaserata", "Tumors", "Lahesoda", Inokentijs Mārpls, "Veljekset perse", "Mofo", kā arī "Vanished vikings".

Veidojot šī gada grupu sarakstu, organizatori centās to izveidot pēc iespējas daudzpusīgāku, iekļaujot dažādu stilu un žanru grupas, lai radītu vispārīgu priekšstatu par notiekošo Latvijas, kā arī Igaunijas pagrīdes mūzikā.

Iespaidu par elektroniskās mūzikas attīstību, virzību, kā arī par savām izjūtām, uzskatiem rādīs četri dīdžeji no Latvijas - Deelis, NEi, PA un Redele.

Kultūra un Izklaide