Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā: Svētku sajūta ir mūsu sirdī

21. decembrī no pulksten 18.00 līdz 22.00 Valkas kultūras namā notiks atpūtas vakars "Ziemassvētku sirds dziesma". Pasākumā piedalīsies LTV 1 raidījuma "Latvijas šlāgeraptauja" vadītājs aktieris Guntis Skrastiņš, dziedātājs Uģis Roze un mūziķis Jānis Pērkons.

 

Saietā būs Ziemassvētku apsveikumi un koncerts - balle. Uz pasākumu laipni aicināti gan klausītāji, gan ballēties gribētāji. Kultūras nama pasākuma organizatori piedāvā biļetes uz atpūtas vakaru iegādāties jau iepriekšpārdošanā, savlaicīgi rezervēt galdiņus un apmeklēt šo pasākumu ar "groziņiem"

"Vai jums ir prieks par gaidāmajiem Ziemassvētkiem? Svētkus var svinēt katru dienu, tos var svinēt kalendāros iezīmētajos datumos, var svinēt tikai savus svētkus, var svinēt un nesvinēt. Tik un tā šī svētku sajūta ir tikai mūsu sirdī.

 

Viss ir mūsu sirdī, un tikai mēs paši izvēlamies, ko no tās sniedzam pasaulei un apkārtējiem, lai padarītu šo Ziemassvētku gaidīšanas laiku gaišāku un priecīgāku," stāsta Valkas kultūras nama kultūras pasākumu organizatore Mārīte Meļķe.

Pilsētas kultūras nama kolektīvs šajā pirms Ziemassvētku laikā piedāvā dažādus sarīkojumus gan bērniem, gan pieaugušajiem. M. Meļķe aicina visus sekot kultūras nama reklāmām.

Kultūra un Izklaide