Valkā un Valgā notiek III starptautiskais dziesmu un deju festivāls "Border-town beat"

Šodien un rīt, 23.novembrī, Valkā un Valgā norisināsies III starptautiskais dziesmu un deju festivāls "Border-town beat" ("Robežpilsētas ritmi"), aģentūru LETA informēja Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Festivālā piedalīsies dziedātāji un dejotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas. Šie festivāli ir īpaši ar dalībnieku augsto profesionālo līmeni, un līdzīgi, kā tas bija abos iepriekšējos festivālos, arī šoreiz visi festivāla dalībnieki būs dažādu starptautisku konkursu laureāti.

 

 

Festivāls sāksies šodien Valkas pilsētas kultūras namā ar kopīgu iepazīšanās vakaru - radošām darbnīcām visiem festivāla dalībniekiem. Lai dalībnieki viens otru labāk iepazītu un sadraudzētos, Valkas kultūras nama folkloras deju kopa "Sudmaliņas" mācīs dziesmas, dejas un rotaļas.

 

 

Festivāla dalībnieku noslēguma koncerts būs svētdien, 23.novembrī, plkst.14 Valgas kultūras un interešu centrā.

 

 

Latviju šajā festivālā pārstāvēs deju grupa "Dzirnas" un "Extrem" no Rīgas, vokālā grupa "Pekšņi" no Valmieras, bet Igauniju - grupas "Suvenir", "Pepi dance", kā arī valstī pazīstamākā hiphopa grupa "Street Ballet" no Tallinas un jauniešu vidū lielu popularitāti ieguvusī vokālā grupa "IRIS". Vēl festivālā redzēsim arī deju grupas "Intrus" un "Diana" no Lietuvas.

 

Kultūra un Izklaide