Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkā uzstāsies pazīstami mūziķi

22. maijā pulksten 19.00 notiks svinīga Valkas pilsētas kultūras nama renovētās skatītāju zāles un foajē atklāšana. Nu ir kļuvis zināms, kuri mākslinieki uzstāsies šā pasākuma koncertā.

 

"Viesus priecēs Latvijas Zelta talantu finālists Reinis Reķis, dziedātāja Ginta Ēķe, akordeonists Kaspars Gulbis un Ziemeļlatvijas kameransamblis," "Ziemeļlatviju" informē Valkas kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone. Domājams, ka R. Reķis skatītājus pārsteigs ar virtuozu sitamo instrumentu spēli. Reinis pēc dalības Zelta talantos nodēvēts par "bungu pavēlnieku".

 

 

Ar sitamo instrumentu spēli viņš sācis nodarboties 11 gadu vecumā, spēlējot skolas ansamblī, vēlāk arī dažādās grupās. Līdz šim lielākais panākums ir bijusi dalība festivālā "Sinepes un Medus".

 

Valcēniete G. Ēķe plašākai sabiedrības daļai kļuva pazīstama pēc dalības šovā "Zvaigžņu lietus", bet paši valcēnieši par Gintas talantu jūsmo jau sen. Savukārt virtuozais akordeonists K. Gulbis spēlē grupā "Bellacord" un kameransamblī "Altera Veritas". Ziemeļlatvijas kameransamblis ir profesionāls mūziķu kolektīvs un ir labi pazīstams ne tikai šajā Latvijas novadā.

 

Ieeja Valkas pilsētas kultūras nama renovētās zāles atklāšanas pasākumā būs par ziedojumiem. Ziedojumi paredzēti 5. Starptautiskās kultūras nedēļas pasākumiem.

 

Kultūra un Izklaide