Valkā viesojas Valsts leļļu teātris

Šodien plkst.11.30 Valkas pilsētas speciālajā pirmsskolas izglītības iestādē (PII) "Pumpuriņš" un plkst.15.30 PII "Pasaciņa" ar Pola Kristofa Ziemassvētku izrādi "Sarkanie zābaciņi" viesosies Valsts leļļu teātris, aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Valda Pavlovska skatuves variants pēc Kristofa darba motīviem ir stāsts par mīlestību un labestību, kas Ziemassvētku naktī uzplaukst cilvēku vidū. Tuvojoties svētkiem, visi gatavojas un meklē dāvanas.

 

 

Tikai kurpnieka Anša sirds ir nocietinājusies, viņš Ziemassvētkus negaida. Tomēr pēkšņi šajā naktī notiek brīnums, un eņģelis pārvērš viņa sirdi. Ansis savā darbnīcā gatavo mazus sarkanus zābaciņus... Kam tie būs? Baņķiera meitai Adelaidai vai mazajai Elzai?

 

 

Pasaku lellēm liek darboties aktieris Pēteris Šogolovs. Izrādes režisors ir Māris Koristins, māksliniece - Ilze Vītoliņa, komponists - Ungars Savickis, skulptore - Marga Austruma.

 

 

Kā pastāstīja Medne, izrādes mazajiem valcēniešiem organizē un piedāvā Valkas pilsētas kultūras nams. Tā kā pašlaik kultūras nama lielajā zālē notiek renovācijas, izrādes notiek pilsētas PII.

 

Kultūra un Izklaide