Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas Mūzikas skola atsāk koncertu ciklu "Muzikālās trešdienas"

Šodien Jāņa Cimzes Valkas Mūzikas skolā atsāksies koncertu cikls "Muzikālās trešdienas", aģentūru LETA informēja Valkas domes preses sekretāre Inguna Medne.

 

Šīs dienas pasākumā skanēs akordeons, jo koncerta programmu sagatavojusi skolotāja Ārija Tomiņa ar akordeona klases audzēkņiem. Šis koncerts vienlaikus būs arī atlase Vidzemes reģionālajam konkursam, kas norisināsies februārī.

 

 

Savukārt 28.janvāra skanošajā trešdienā muzicēs jaunie pianisti Valdas Grīnbergas un Egitas Dzedones vadībā.

 

 

Kā pastāstīja Medne, šādu tradīciju - rīkot koncertu ciklu "Muzikālās trešdienas" - mūzikas skola uzsāka pagājušajā gadā. Tā kā koncerti ļoti patika gan klausītājiem, gan lieti noderēja arī pašiem jaunajiem mūziķiem, arī šogad tradīcija tiek turpināta.

 

 

Koncertu cikls ir iecerēts kā mūzikas skolas pedagogu klašu vakari. Tāpēc koncerti būs atšķirīgi, jo katru trešdienu apmeklētājiem būs iespēja baudīt citas klases audzēkņu sniegumu.

 

 

Visi koncerti katru trešdienu plkst.17.30 līdz mācību gada noslēguma koncertam 13.maijā notiks 2007.gada augustā atklātajā Cimzes istabā, kas ir piemērota šādu koncertu rīkošanai, jo telpa nav ļoti plaša, tā ir mājīga un ar labu akustiku. Īpaši labi šajā telpā jūtas tie audzēkņi, kuri vēl nav raduši uzstāties plašas publikas priekšā.

 

Kultūra un Izklaide