Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas delegācija dosies vizītē uz Zviedriju 12

Valkas pilsētas delegācija no 26. līdz 30. augustam dosies ikgadējā braucienā uz sadraudzības pilsētu Osthammaru Zviedrijā.

Bijušās Valkas domes Izglītības nodaļas vadītāja Līga Veinberga informē, ka delegācijas sastāvā iekļauta novada domes priekšsēdētāja vietniece Unda Ozoliņa, bijušās Valkas domes Attīstības un projektu vadības nodaļas projektu koordinators Eduards Ivļevs, Izglītības nodaļas vadītāja Līga Veinberga, speciāliste darbā ar jaunatni Romina Meļņika, Jauniešu domes priekšsēdētāja Zanda Cekula, skolniece Vita Āboliņa un studentes - Inga Kozlovska un Anna Iesalniece.

Šogad sadraudzības pasākums veltīts vides, enerģētikas, jauniešu un izglītības tēmai. Osthammaru bez valcēniešiem apmeklēs arī Valgas, Durbuy, Veissenburgas, Kobilnicas, Tvrdosinas, Koscielisko, Orrimattila un Uuskaupunki delegācijas.

Valkas delegācijai uzturēšanās izdevumus segs Osthammaras puse, bet ceļa izdevumi - vizmaz 20 procentu apmērā - būs jāsedz Valkas novada domei. Pārējos ceļa izdevumus arī kompensēs zviedri.

Komentāri 12

Ja ir arii izgliitiibas teema,tad kaapeec sastaavaa nav ieklauts neviens no skolotaajiem vai skolu direktoriem?

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 12:15

Jūle

12.15 Priekš kam skolotājus? Ir taču enerģētikas galvenie speciālisti!

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 12:46

Sassa

Žurnāliste varētu labāk aprakstīt konkrēto aktivitāti, lai nerastos liekas negācijas, kad daļa savu nelaimīgumu centīsies nokratīt, portālā skarbi izsakoties.
Mani šis pasākums ieinteresēja un parakājos internetā, kad atklāju, ka Valkas draudzība ar rakstā minētajām vairāku valstu pilsētām varēja sākties, tiekot atbalstītam projektam 2008. gadā, ko, acīmredzot, kāds bijušās Valkas domes darbinieks bija uzrakstījis un tas notiek ES ietvaros.
Sīkāk iepazīties www.ccplatvia.lv

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 13:30

F8

ļoti jauki! gaidīsim rakstu avīzē, kur pasākuma dalībnieki mūs informēs par zviedru pieredzi vidē un enerģētikā.

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 13:50

vasilits

У пенсионеров ,врачей,учителей отняли деньги для того ,что бы наши туристы во главе с У. Озолиней сгоняли в Швецию? Маразм. На дело в Валкас новадс денег нет,а на тур поездку -пожалуйста. Для них ( жирные года ) продолжаются.

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 15:23

Zane

Vasilit,ir Valkas novadam nauda un kas Tev par to daļa,jo Tu taču nemaksā nodokļus,tā kā neuztraucies.

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 17:19

vasilits

Zane. Вы видно из той компании,что разворовывает Латвию. Нормального человека в данной экономической ситуации должны волновать такие вопросы,а если Вас не волнует ,то Вы тоже относитесь к воровайскому племени. Таких как Вы не интересует ,что народ скоро будет голодать,у таких как Вы кризиса нет. Он есть у всего остального народа Латвии,только не у Вас.

pirms 10 gadiem, 2009.08.14 19:23

vasilitim

Patreiz valstī krīze, bet vai tu tāpēc nedzer šnabi un neej ciemos? Dzīve nedrīkst apstāties. Pēc sarunām portālā esmu sapratusi, ka esi bez darba, bet redzu, ka pārvietojies ar džipu, kas rij daudz benzīnu. Vai pa Valku nevarētu iet kājām?
Nedrīkst izolēties no pasaules, apvārsnis sašaurinās un dzīve kļūst drūma.

pirms 10 gadiem, 2009.08.17 09:08

Zane

Vasilit,Tev ar galvu nav kārtībā.Ir viena iestāde ceļa posmā Valka-Valmiera,tur varētu iegriezties un pakonsultēties,ir taču labi speciālisti-palīdzēs(par mūsu nodokļu naudu).

pirms 10 gadiem, 2009.08.18 07:50

valcēniete

Kāpēc rakstīts - bijušā izglītības nodaļas vadītāja? Tad jau jābrauc tagadējam vadītājam. Neesmu dzirdējusi, ka pasākumos aicina bijušos darbiniekus. Kas notiek jāzin esošajam vai jaunajam darbiniekam. Kāda jēga, ja pieredzi iegūs nestrādājošs darbinieks. Bet braucēju uzvārdi gan liekas tie paši, kas iepriekšējos projektu braucienos.

pirms 10 gadiem, 2009.08.18 09:24

Anna

valcēniete, varu pateikt, ka šis projekts tika parakstīts jau labu laiku atpakaļ un lai būtu iespējams atgūt ceļu izdevumus un iegūtu lētākas biļetes, tās bija jāpasūta jau krietnu laiku atpakaļ, kad vēl nebija zināms, kas būs jaunais Izglītības nodaļas vadītājs :)
Turklāt, domāju, ka L.Veinbergai ir krietni liela pieredze, lai varētu arī citu valstu pārstāvjus informēt par to, kas notiek un kas nenotiek izglītības jomā Valkā ;)

pirms 9 gadiem, 2009.08.19 22:56

me

"Bijušās Valkas domes Izglītības nodaļas" nav tas pats, kas "bijusī vadiitāja".. Kā ar valodu, letiņi? ;)

pirms 9 gadiem, 2009.08.20 09:36

Kultūra un Izklaide