Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas teātris mājup ar balvām 3

"Ziemeļatvija" sestdien rakstīja, ka Valkas pilsētas teātris svētdien Līvānos republikāniskās amatierteātru reģionālajā skatē spēlēs Nikolaja Rutkovska darbu "Bergmaņa sievietes".

Ļoti veiksmīgi. Aivara Ikšeļa iestudējums pirmo reizi teātra vēsturē amatierteātru skatē saņēma divus diplomus. Par labāko aktrisi skatē atzīta Jevgēņija Kozlova, bet otru diplomu saņēma režisors par jaunradi izrādes tapšanā. Lielākais pārsteigums A. Ikšelim bija izcili renovētais kultūras centrs. Valkas kultūras nams tā priekšā nobālot.

Vakar "Ziemeļlatvijai" piezvanīja novada deputāts un pagasta dramatiskā kolektīva aktieris Valdis Šaicāns. Atgādinām, ka arī Vijciema teatrāļi bija izvirzīti šai skatei, taču turp neaizbrauca, jo V. Šaicāns netika. "Ir noticis pārpratums. Piedalīšanās festivālā bija paredzēta 12. un 13. martā Madonā.

Neesmu atteicies no piedalīšanās tajā, taču par pārcelto izrādi uz 20. februāri Līvānos neko nezināju," pauž aktieris.

Amatierteātru skates fināls notiks Jūrmalā aprīlī. Diemžēl valcēnieši tehnisku iemeslu dēļ tur nepiedalīsies.

Komentāri 3

teatrs

Režisor, tu esi aizsteidzies notikumiem pa priekšu- uz Jūrmalu vēl neviens nav izraudzīts. Tas notiks pēc visām reģionu skatēm. Otra lieta- kāpēc tu noliedz savu kultūras namu, ka visu laiku biji klāt pie renovācijas?

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 09:35

teātris

Režisor, aiz savas lielummānijas jau sāc runāt lietas, kas neatbilst nekam. Uz Jūrmalu tiks izvirīti teātri pēc visu reģionu skāšu noskatīšanās, tā kā, varbūt nemaz nebūsi izvirzīts. Otra lieta- vai jums, tik izglītotam cilvēkam nav neērti teikt tikt skarbus vārdus par savu kultūras namu, kurā jūs uzturaties tik LABOS APARTAMENTOS? Pēc Jūsu rakstītam laikrakstā Ziemeļlatvija, secinu, ka, vai neesat savu galvu izbāzis cauri mākoņiem?

pirms 9 gadiem, 2011.02.25 09:39

Kultūra un Izklaide