Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valkas pilsētas teātris rīko atvadu izrādi

Piektdien, 3. aprīlī, pulksten 19.00 Valkas kultūras nama kamerzālē Valkas pilsētas teātris aicina uz izrādi "Plaisa". Šī būs atvadu izrāde, tāpēc īpaši aicināti tie, kuriem nav bijusi iespēja to noskatīties.

 

"Agitas Dragunas monodrāma ir par jauna vīrieša grēksūdzi sev un Dievam. Jauns cilvēks visu dzīvi atrodas savas mātes kontrolē," stāsta kultūras nama pasākumu organizatore Līga Pandalone.

 

Lugas varonim pienāk brīdis, kad jaunais vīrietis satiek meiteni, kura nepatīk viņa mātei. Dēls paceļ roku pret māti, un tas ir grēks. Pēc notikušā viņš morāli tiesā sevi, ieslogot sevi iedomātā būrī un analizējot to, kas noticis. Viņa dvēselē atklājas aizvien vairāk plaisu.Šī izrāde ir spēlēta deviņas reizes, tostarp arī Izraēlā. Patiesībā "Plaisu" vēl paredzēts izrādīt vasarā Puškina muzejā Mihailovskā.

 

Izrādē "Plaisa" galveno lomu spēlē Aleksandrs Primaks. Izrādes režisors un scenogrāfs ir Aivars Ikšelis. Iestudējums tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu. Biļešu iepriekšpārdošana katru darbadienu pie kultūras nama dežuranta.

 

Aprīlī kamerzālē vēl paredzēts parādīt izrādi "Melnais mūks", un pēc tam tur sāksies remonts. "Uzturēt vienlaicīgi piecus iestudējumus ir grūti, tāpēc repertuāru samazinām," skaidro A. Ikšelis. Pašlaik teātris iestudē Andreja Zinčuka lugu "Mērkaķītis". To valcēniešiem pēc izrādēm Pēterburgā piedāvāja šis krievu dramaturgs.

Kultūra un Izklaide