Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmierā apskatāma Mihaila Ignata fotoizstāde „Aplis”

„Līdz 28.novembrim Valmieras Kultūras centrā apskatāma Mihaila Ignata aerofotogrāfiju izstāde „Aplis". Fotogrāfijās redzamas jau labi zināmas Valmieras vietas un apskates objekti - pilsētas centrs, Gauja, airēšanas trase „Krāces", kā arī rūpnieciskās zonas un citas interesantas vietas," informē Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.

 

Mihails Ignats skaidrojis, ka izstādes nosaukums izvēlēts simbolisks, jo arī gaisā kustība notiek pa apli. Izstādē „Aplis" eksponētās aerofotogrāfijas uzņemtas šajā vasarā.

 

„Kopā ar draugiem, kuru vaļasprieks ir lidošana, regulāri fotografēju gan Valmieras, Cēsu, Naukšēnu, Burtnieku, Rūjienas, Limbažu skaistākās vietas. Aerofotogrāfijās var labi redzēt, ka Valmiera ir sakopta pilsēta," teicis izstādes autors.

 

Mihails Ignats atzinis, ka regulāri fotografējot pilsētu, var fiksēt un salīdzināt tajā notiekošās pārmaiņas.

 

„Man izdevies fotogrāfijās iemūžināt Valmieras pārvērtības - gan jaunās Valmieras pamatskolas ēkas celtniecības gaitu, gan ielu remontdarbus, rotācijas apļu izveidošanu un pārmaiņas pilsētas centrā.

 

Jāsecina, ka Valmiera piedzīvojusi lielas pārvērtības - ja rūpnieciskie uzņēmumi savu veidolu nav pārāk mainījuši, pilsētas centrs ir ļoti pārvērties," teicis Mihails Ignats.

Kultūra un Izklaide