Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmierā: Iespējams aplūkot dažādas izstādes

No 2. novembra līdz 28. novembrim Valmieras Kultūras centrā iespējams aplūkot Mihaila Ignata foto izstādi „Tepat no augšas"

No 7. novembra līdz 5. decembrim Valmieras Novadpētniecības muzejā apskatāma izstāde „Trīs labas lietas". Tajā aplūkojams Birutas un Jāņa Jansonu, kā arī viņu audzēkņu paveiktais laika posmā no 1976. gada līdz 2009. gadam. Izstādes atklāšana 7. novembrī pulksten 14.00.

Līdz 13 novembrim Valmieras Valsts ģimnāzijas galerijā „Ledus pagrabs" un 2. Stāva vestibilā apskatāma Elitas Palmalnieces gleznu izstāde.

No 16. novembra Valmieras Valsts ģimnāzijas galerijā „Ledus pagrabs" var apskatīt Oskara Muižnieka darbu izstādi.

Mākslas galerijā „Laipa" no 20. novembra iespējams aplūkot Andra Vārpas izstādi. Izstādes atklāšana pulksten 17.00.

Līdz 21. novembrim interesentiem iespējams aplūkot Galzonu dzimtas izstādi „Pietura". Izstādi var aplūkot mākslas galerijā „Laipa".

Novembrī Valmieras teātra 2. stāvā var apskatīt Andželas Strupules-Smalkās gleznu izstādi „Jūtu nianses".

Līdz 2. janvārim Valmieras Novadpētniecības muzejs piedāvā apskatīt Maijas Kleinbergas privātkolekciju - izstādi „Zirgi manā dzīvē".

Interesentiem patstāvīgi iespējams aplūkot izstādi „Teic man, Gauja, Valmieras stāstu" (1783.-1949.), Valmieras Novadpētniecības muzejā. Iespējams aplūkot arī izstādes 1. daļu - „Senvēsture un Valmieras pilsēta viduslaikos" - Maršnera namā. 2. daļu - „Valmiera - apriņķa pilsēta" (1783.-1949.), kā arī „Valmieras lauku teritorija" - Vecajā aptiekā".

Kultūra un Izklaide