Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmierā notiks eksotisko deju koncerts „Tuksneša mirāža”

Aicinām uz eksotisko deju koncertu „Tuksneša mirāža", kas norisināsies 21. oktobrī plkst.19.00 Valmieras Kultūras centrā. Koncerta mērķis parādīt deju visā tās krāšņumā.

Koncerta organizatori - deju studija „Karkadē" ir parūpējušies, lai pasākums būtu krāšņs un neaizmirstams. Koncertā „Tuksneša mirāža" jūs varēsiet baudīt ugunīgo un nepakļāvīgo flamenko, liego un juteklisko vēderdeju, mistisko traiblu, koķeto indiešu deju, pārliecinošo un ekstravaganto show un mūsdienu deju. Koncertā piedalīsies ne tikai deju grupas no Valmieras, bet arī uzaicinātie viesi no Rīgas un Liepājas. Koncerta īpašie viesi: • Zita Valka Netradicionālo deju studijas „Arabeska" vadītāja, Starptautiskās Deju Padomes un Latvijas austrumu deju federācijas locekle, "Vēderdejotāja 2005" un "Miss Oriental 2009" titula ieguvēja, kā arī kā tiesnese ir piedalījusies mūsdienu deju izpildītāju konkursos un austrumu deju konkursos Latvijā. Zita Valka ir profesionāla pasniedzēja un dejotāja ar lielu pieredzi austrumu un spāņu flamenko deju stilos.Zita Valka arī koncerta ietvaros 22. oktobrī pasniegs divas austrumu dejas meistarklases, kuru laikā tiks apgūti austrumu dejas raksturīgākie žesti un mīmika, kā arī tiks apgūta dejas horeogrāfija.

Meistarklases notiks Beātes namā, Beātes ielā 5. Sīkāka informācija pa tel. 29476013 • Yallar, kas ir Yallaraks grupas vadītāja, laureāte austrumu deju festivāla "Miss Oriental 2007", "Vēderdejotāja 2009" un „Azure 2011"un nesen noritējušā „Middle East Festival". Yallar var raksturot kā vienu no šarmantākām austrumu deju izpildītājām Latvijā. Viņas emocionālais izpildījums nevienu neatstās vienaldzīgu. • Eksotisko deju teātris „Karinedance", kuru šovprogrammas ir spilgtas, neaizmirstamas un neparastas. Karinedance uzstājās uz Latvijas labākajām skatuvēm un ir ikgadējā starptautiskā festivāla "Karavāna" organizators Jūrmalā, kas pulcē daudzus eksotiskā dejas žanra izpildītājus no dažādām Eiropas valstīm. Karinedance pārsteigs ar dejas dažādību un spilgtu priekšnesumu. • Visu iemīļota un talantīga moderno deju grupa "Justify" no Valmieras. Viņu deju izpildījums ir fantastisks un hipnotizējošs, tas neatstās vienaldzīgu nevienu skatītāju. • Patrīcija - daudzsološa un perspektīva dejotāja no Rīgas, kuras īpašā kaislība ir tribal fusion bellydance. Patrīcija ir otrās vietas ieguvēja "Baltic talents 2011" nominācijā bellydance.

Austrumu deju studija „Karkadē" arī ir sarūpējuši dažādus deju pārsteigumus, kā arī priecēs ar klasisko austrumu deju. Deju studijas vadītājas Agita un Evita aktīvi piedalās dažādos eksotisko deju festivālos, koncertos un apmeklē slavenu austrumu dejotāju meistarklases. Tā arī nesen noritējušā Middle East festivālā meitenes var lepoties ar otrās vietas iegūšanu.

Kultūra un Izklaide