Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmierā notiks Riču ģimenes koncerts

15.decembrī pulksten 19.00 Valmieras Kultūras centrā notiks Riču ģimenes koncerts.

Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna informē, ka koncertā skanēs ritmiskas romu un citu pasaules tautu melodijas. Riču ģimenes dziedājumu papildinās ugunīgas dejas, virtuoza vijoļspēle, romantiska klaviermūzika un klasiskās ģitāras ritmi.

„Dzīvesprieks, optimisms, enerģija un jaunības maksimālisms - šie ir vārdi, kuri visspilgtāk raksturo Riču ģimeni. Ritmiskās romu un pasaules tautu mūzikas melodijas, īpašā, tikai šim ansamblim raksturīgā aranžējumā, liks sirdij krūtīs sisties straujāk. Kad parādās apburošās dejotājas, acis no tām grūti atraut, jo viņu deju stāsts ir aizraujošs.

Jokošana, kāds stāsts un, protams, kopā dziedāšana - tā ir neatņemama programmas sastāvdaļa. Koncerta atmosfēra parasti ir sirsnīga, jauka, enerģijas un prieka pārpilna. Esam padomājuši par ikvienu klausītāju - tādēļ šos koncertus var apmeklēt kopā ar visu ģimeni," norādījuši koncerta organizatori.

L. Tarbuna skaidro, ka koncertā varēs dzirdēt jaunākās ansambļa dziesmas, pirmatskaņojumus, populāras un jau iemīļotas melodijas, kā arī dziedāt līdzi un iejusties deju ritmos.

Kultūra un Izklaide