Valmierā uzstāsies Itālijas klubu mūzikas zvaigzne Alex Gaudino 1

Valmierā, Vidzemes Olimpiskā Centra daudzfunkcionālajā hallē, 2.maijā house mūzikas pasākumā "Gold & Cold party '08" uzstāsies Itālijas klubu mūzikas zvaigzne Alex Gaudino, aģentūrai LETA pastāstīja SIA "Gold & Cold" direktors Edijs Roķis.

 

Pasaulē slavenā un Latvijā ļoti atpazīstamā dīdžeja Alex Gaudino pazīstamākais singls "Destination Calabria" 2007.gadā iekaroja pasaules deju mūzikas topu virsotnes. Latvijā viņš viesosies pirmo reizi.

 

 

Vakara gaitā deju mūzikas cienītājus ir paredzēts nodrošināt ar iespaidīgu, vairāku stundu saviļņojošu house mūziku, piesaistot Latvijas mēroga lielākās deju mūzikas zvaigznes, - pasākumā kā pirmais uzstāsies DJ Bazis, kas iecerējis muzikālo skanējumu papildināt ar perkusionista Riharda Zaļupes un Latvijas kanādieša saksofonista Nika Gothama sniegumu. Pēc tam uz skatuves kāps 2007.gada labākais dīdžejs DJ Bogdan Taran un DJ Kaspar Kondrat.

 

 

Apmeklētājus ar dejām izklaidēs arī labākais Go Go duets Baltijā, kā arī interesantus priekšnesumus sniegs profesionālas dejotājas no kustību studijas "ES".

 

 

Alessandro (Alex) Fortunato Gaudino ir viens no pieprasītākajiem itāliešu dīdžejiem, kurš muzicē disco house, electro un garage žanrā. Alex Gaudino savu karjeru mūzikas biznesā sāka Itālijā 1993.gadā, slavenajā "Flying Records". 1998.gadā Alex izveidoja "Rise Records", kas kļuva par vienu no cienītākajām ierakstu kompānijām deju mūzikas biznesā.

 

 

Alex Gaudino ir vienīgais itāliešu izcelsmes dīdžejs, kuram vienlaicīgi ir izdevies iegūt divas pirmās vietas Anglijas pārdošanas topos, kā arī viņš ir ticis nominēts Eiropas Mūzikas Balvai 2000.gadā. Viņa labākais singls "Destination Calabria" ierindoja viņu jauno dīdžeju elitē vienā līmenī ar viņa līdzgaitniekiem Eric Prydz un Fedde le Grand, kuri jau savā žanrā ir ieguvuši atzinību un popularitāti. Pasaules deju mūzikas grāvējs "Destination Calabria" iekļuva Eiropas deju topa pirmajās vietās 2007.gada maijā, kā arī iekļuva vairāku Eiropas valstu nacionālu topu virsotnēs - 1.vietā Beļģijā, 3.vietā Lielbritānijā un 6.vietā Francijā.

 

Komentāri 1

Addict.

Tik tiešām prieks, ka Valmierā kkas šitāds sāk notikt. :)

pirms 13 gadiem, 2008.04.15 13:48

Kultūra un Izklaide