Valmieras Drāmas teātrī notiek koncertuzvedums "Ziemassvētku noktirne"

Šodien plkst.18.30 Valmieras Drāmas teātrī (VDT) notiks muzikāls koncertuzvedums "Ziemassvētku noktirne", aģentūru LETA informēja VDT Mārketinga nodaļas pārstāve Zane Peļņika.

 

Pasākuma laikā tiks izvērtēts 2007./2008.gada teātra sezonas darbs un godināts teātra kolektīvs - gan aktieri, izrādes, režisori, gan visi pārējie teātra darbinieki.

 

 

Kā atklāj uzveduma režisors Viesturs Meikšāns, kuram Valmieras teātrī šis ir jau otrais Ziemassvētku koncerts, ikviens klātesošais koncerta laikā varēs atminēties 20.gadsimta sešdesmito un septiņdesmito gadu latviešu estrādes melodijas, piemēram, "Man šodien 18 gadu", "Princesītes dziesma", "Smaidiet un labi būs". Tās ir dziesmas, kas saistās ar tā laika aktuālajiem notikumiem - Ogres trikotāžas rūpnīcas atklāšanu, Jurija Gagarina viesošanos Rīgā u.c.

 

 

Svētku sajūtu "Mirage" septeta (Oliksija Demčenko vadībā) mūzikas pavadījumā radīs viesmākslinieks, aktieris, kas tālā pagātnē ir kādu laiku spēlējis uz Valmieras teātra skatuves, Arnis Līcītis, kā arī skatītāju iemīļotie šī brīža Valmieras teātra aktieri - Elīna Vāne, Ieva Puķe, Inga Siliņa, Skaidrīte Putniņa, Inese Ramute, Terēze Lasmane, Dace Eversa, Māris Bezmers, Mārtiņš Meiers, Kārlis Neimanis, Oskars Morozovs, Arnolds Osis un Aigars Apinis.

 

 

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Peļņika, godinot teātra kolektīvu, Valmieras teātra ģenerālsponsors AS "Valmieras piens" pasniegs balvu saviem 2007./2008.gada sezonas favorītiem.

 

 

Sveicēju pulkam pievienosies arī Valmieras domes priekšsēdētājs Inesis Boķis, AS "Swedbank" pārstāvji, SIA "Vidzemes televīzija" un "Radio Valmiera", AS "SEB banka", ziedu salons "Rēzija", laikraksts "Liesma" un uzņēmums "Kolonna".

 

 

Par balvu izlozi arī šogad ir parūpējies pilsētas galerijas "Valleta" direktors Māris Āboltiņš, kas teātra darbiniekiem pasniegs balvas piecās kategorijās. Savukārt Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Jānis Zemļickis godinās skolas teātra klases pedagogus.

 

 

Ziemassvētku koncerts ir VDT svētki, kas katru gadu vecā gada nogalē tiek svinēti kopā ar skatītājiem. Šī gada koncertuzveduma "Ziemassvētku noktirne" režisors ir talantīgais un skatītāju atzinību guvušais Viesturs Meikšāns, kas pasākumu radījis kopā ar muzikālās daļas vadītāju Emīlu Zilbertu un scenogrāfu Reini Suhanovu.

Kultūra un Izklaide