Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmieras dzeltenais koris gatavs „Koru kari 2” atgriešanās šovam

Šodien, 1.novembrī, pulksten 20.00 TV3 sāksies īpaša šova „Koru kari 2" tiešraide. Tajā Valmieras dzeltenais koris kopā ar vēl četriem koriem cīnīsies par iespēju atgriezties šovā. To, kurš koris atgriezīsies, noteiks tikai un vienīgi skatītāju balsojums, turklāt visi balsošanas laikā iegūtie līdzekļi tiks piešķirti visu astoņu pilsētu izvēlētajiem labdarības mērķiem. Valmieras dzeltenais koris izvēlējies veltīt līdzekļus mūzikas instrumentu iegādei Valmieras Mūzikas skolas audzēkņiem no maznodrošinātām ģimenēm.

Kora pārstāvis Gints Ristamecs Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālistei Līgai Tarbunai atklājis, ka kolektīvs svētdienas raidījumam gatavojas nopietni.

„Visi līdz šim izbalsotie kori ir ļoti spēcīgi, ikviens priekšnesuma sagatavošanā noteikti būs ieguldījis daudz darba un enerģijas. Domāju, ka svētdienas raidījumā skatītāji redzēs lieliskus uzvedumus. Arī mums mēģinājumu grafiks bija ļoti intensīvs, neesam taupījuši spēkus, priekšnesuma sagatavošanā katrs strādājis ar maksimālu atdevi," teicis Gints Ristamecs, atklājot, ka izvēlētā priekšnesuma tematika būs saistīta ar Valmieras dzeltenā kora labdarības mērķi - mūziku, bērniem un mūzikas instrumentiem.

„Uzskatām - ja svētdien iegūsim iespēju turpināt cīnīties par mūsu labdarības mērķa sasniegšanu, tā būs mūsu lielākā uzvara," piebildis Gints Ristamecs un atzinis, ka fanu atbalstu koris izjutis nepārtraukti, tādēļ ir pārliecināts, ka fani arī svētdien savu iespēju robežās viņus atbalstīs un tuvinās izvirzītā labdarības mērķa sasniegšanai.

Kultūra un Izklaide