Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valmieras pilsdrupās notiks starptautiskais deju vakars

Ceturtdien, 11.augustā, no plkst. 21:00 Valmieras pilsdrupās Baltijas Starptautiskās vasaras skolas ietvaros notiks deju vakars, kurā 17 dažādu valstu jaunieši prezentēs savas valsts kultūru.

Šī vakara ietvaros savas nacionālās dejas un dziesmas prezentēs jaunieši no Amerikas Savienotajām Valstīm, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Čehijas, Grieķijas, Gruzijas, Hongkongas, Kazahstānas, Kipras, Meksikas, Nīderlandes, Polijas, Portugāles, Slovēnijas, Turcijas, Ukrainas un Vācijas.

Šis pasākums ir daļa no Baltijas Starptautiskās vasaras skolas, kas notiek jau 13.gadu pēc kārtas. Šogad vasaras skolas ietvaros paralēli notiek 2 programmas. Viena no tām ir ar Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas finansiālu atbalstu realizētā Erasmus intensīvā programma „Vides apziņa. Komunikācija. Interpretācija", kuras ietvaros notiek gan lekcijas, gan mācību ekskursijas par dabas aizsardzības, ilgtspējīga biznesa tūrisma nozarē un vides komunikācijas jautājumiem.

Otra programma ir „Izzini un piedzīvo Baltijas valstis: dabas, kultūras un spa tūrisms", kura tiek realizēta sadarbībā ar Tartu Universitātes Pērnavas koledžu. Šīs programmas ietvaros studenti gan klausās lekcijas, gan dodas mācību ekskursijās, aplūkojot Baltijas tūrisma jautājumus saistībā ar dabu un kultūru. Vienu nedēļu studenti pavada Latvijā, kur aktivitātes organizē Vidzemes Augstskola, bet otru - Igaunijā, kur organizatorisko lomu uzņemas Tartu Universitātes Pērnavas koledža.

Kultūra un Izklaide