Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņos: Gaida jaunus dalībniekus

Ar kupli apmeklētu koncertu Variņu tautas nama amatiermākslas kolektīvi noslēguši mēģinājumu un koncertu sezonu. Taču dejotājiem darbs turpinās. Arī Lailas Valteres vadītais Variņu vidējās paaudzes deju kolektīvs "Varis" un jauniešu deju kolektīvs "Dancātājs" piedalīsies vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos jūlijā.

 

Variņu tautas nama vadītāja Lolita Balode aicina pagasta iedzīvotājus šovasar padomāt, vai viņi rudenī nevēlas iesaistīties kādā no tautas nama kolektīviem, piepulcējoties to tagadējiem dalībniekiem.

 

 

Papildu jau minētajiem deju kolektīviem tautas namā darbojas arī sieviešu vokālais ansamblis "Sinkope" (vadītāja Laila Valtere), ritma deju grupa (Laila Valtere) un lietišķās mākslas pulciņš (Maiga Āboliņa).

 

Kultūras dzīvi Variņu pagastā L Balode vērtē kā gana rosīgu, pateicoties labajai sadarbībai ar pagasta padomi, pamatskolas skolēniem un pedagogiem un bērnudārza "Saulīte" kolektīvu.

 

"Taču pats lielākais paldies visiem amatiermākslas kolektīvu dalībniekiem par viņu uzņēmību nākt uz mēģinājumiem vakaros pēc darba un brīvajā laikā uzstāties koncertos. Tas ir visu mūsu priekam," uzsver tautas nama vadītāja.

Kultūra un Izklaide