Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņos Jāņu ielīgošana ar sieru un alu

22. jūnijā tautas namā notiks Jāņu ielīgošana. "Pagastā šos svētkus svin dažādi. Vieni ir tādi, kuri izvēlas masu pasākumus. Citi radu lokā, mums ir vairākas stipras un kuplas dzimtas. Arī mēs nolēmām sagādāt svētkus pagasta iedzīvotājiem.

 

22. jūnijā pulksten 19.00 tautas namā mums būs Jāņu ielīgošana, kurā iesaistīsies pašdarbnieki. Rīkojam pasākumu, lai tie, kuri vēlas, arī šeit sajustu svētku sajūtu. Būs gan siers un alus, gan Jāņu vainagu pīšana," stāsta Variņu tautas nama vadītāja Lolita Balode. Viņa piebilst, ka notiks arī konkursi. Kādi tieši, tas lai pagaidām paliek noslēpums.

 

Pasākums paredzēts telpās, bet, ja laika apstākļi lutinās, tad pie tautas nama. Pēc tam notiks jauniešu diskotēka, ko organizēs paši varinieši. L. Balode uzslavē pagasta jauniešus. "Viņi man ir labi, katrs cenšas atbildēt pats par sevi, es viņiem uzticos. Diskotēku vadīs vietējo jauniešu apvienība," teic tautas nama vadītaja.

Kultūra un Izklaide