Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņos koncertu velta Latvijai

Otrdien, 17. novembrī, valsts svētkus svinēs Variņu pagastā. Tautas namā notiks Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltīts sarīkojums "Uzziedēt gaismā".

 

"Dziesmās, dejās un mūzikā veidosim krāšņu ziedu Latvijai. Līdzi jāņem jauks noskaņojums un ticība nākotnei, ka mēs visi kopā esam varens spēks," teic tautas nama vadītāja Lolita Balode. Sākums - pulksten 19.00.

Koncertā uzstāsies viesi no Vangažiem - ansamblis "Grieži" ar muzikālu velti pagasta iedzīvotājiem svētkos "Ticot, cerot un mīlot" - un Variņu pagasta pašdarbības kolektīvi: Lailas ritma deju grupa, jauniešu deju kolektīvs "Dancātājs", vidējās paaudzes deju kopa "Varis" un vokālais ansamblis "Sinkope". Sarīkojumā piedalīsies arī pagasta bērnudārza "Saulīte" un Variņu pamatskolas audzēkņi, un skauti un gaidas.

Pēc koncerta pulksten 21.00 sāksies svētku balle. Spēlēs ansamblis "Grieži". Tie, kuri vēlas var ņemt līdzi groziņus.

 

Kultūra un Izklaide