Variņos “Spietos” dziedošās ģimenes

Svētdien, 25. maijā, Variņu tautas namā sapulcēsies dziedošās vidzemnieku ģimenes. Valkas rajona "Spieta" krustmāte, Variņu tautas nama vadītāja Lolita Balode atkal rīko rajona "Spietu", nu jau 18. pēc kārtas, aptverot arī vairākus citus Vidzemes rajonus.

 

Vidzemes novada dziedošās, dejojošās, muzicējošās ģimenes Variņos saspietos koncertā "Kamēr vari, tikmēr dari". Jau pieteikušies "spietēni" no Madonas, Valmieras, Valkas un Rīgas rajona. Iespējams, ieradīsies arī citu rajonu pārstāvji. Pasākuma otrajā daļā dziedās LNT šova "Zvaigžņu lietus" finālisti Liene Zostiņa un Edijs Šnipke.

 

L. Balode nosauc vairākas ģimeņu "Spieta" vērtības, kuru dēļ ir vērts censties un rīkot šo pasākumu, - vienotības sajūta, kopā būšana un iespēja visām ģimenēm, kuras grib piedalīties, sevi izteikt uz skatuves. "Mūsdienās ģimenes vairs nav tik sabiedriski aktīvas, kā kādreiz. Gribu saglabāt to stariņu, kas vēl nav izplēnējis, un izcelt ģimeniskās vērtības, jo tās ir visam pamats," saka rajona "Spieta" krustmāte.

 

Ja vēl kāda ģimene vēlas svētdien piedalīties koncertā "Kamēr vari, tikmēr dari", tad jāpiesakās līdz piektdienai Variņu tautas namā pie L. Balodes. "Spietā" katra dalībnieka uzstāšanās ir viena vai divas dziesmas. Koncertā gaidīs ierodamies arī skatītājus gan no Variņiem, gan apkārtnes.

Kultūra un Izklaide