Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Variņos uzstāsies savējie un Talsu Zilais koris

Rīt, 9. aprīlī, Variņu tautas namā viesosies vijciemieši. Vijciema tautas nama dramatiskā kopā rādīs savu jaunāko iestudējumu komēdiju "Mans luteklītis".

 

Izrāde sāksies pulksten 19.00. Tas nav vienīgais pasākums, ko šomēnes Variņu pagasta iedzīvotājiem un viņu viesiem piedāvā tautas nams.

 

Jau šo svētdien, 12. aprīlī, visi aicināti uz kopīgu Lieldienu svinēšanu. Variņu tautas nama vadītāja Lolita Balode sola pašmāju pašdarbības kolektīvu uzstāšanos un Rūdolfa Blaumaņa "Velniņu" izrādi, ko atvedīšot ciemiņi no Plāņiem. Sarīkojums "Balta nāca Lieldieniņa" sāksies pulksten 15.00. Par ieejas biļeti kalpos krāsota ola.

 

17. aprīlī ar komēdiju "Mīlas līkloči" Variņos viesosies kaimiņi Rankas pagasta kultūras nama aktieru trupa "Rameka". Izrāde sāksies pulksten 19.00.

 

Savukārt maiju jau mēneša pirmajā dienā ievadīs vērienīgs pasākums: koncerts - talantu šovs "Dziesma manai paaudzei". Arī šogad tajā uzstājamies gaidīs pagasta bērnudārza un pamatskolas audzēkņus, vietējos pašdarbības kolektīvus un viesus un tuvākas un tālākas apkārtnes. Dalībniekiem jāpiesakās Variņu tautas namā pie L. Balodes.

 

3. maijā pulksten 14.00 tautas namā viesosies kārtējais TV 3 šova "Koru kari" kolektīvs - Dzintara Čīčas Talsu Zilais koris. Jau var rezervēt biļetes.

 

Varinieši ar sajūsmu jau klausījušies Ata Auzāna Daugavpils Oranžā kora koncertu marta nogalē. "Uz skatuves dominēja mākslinieciski augstvērtīgs sniegums, pasakaina atdeve un patiesas jūtas.

 

 

Mākslinieki augstu novērtēja publikas atsaucību un labvēlīgo gaisotni. Atis Auzāns un koris īpašu paldies teica pagasta bibliotekārei Mudītei Pavasarei par silto ābolu pīrāgu. Uz Daugavpili aizceļoja arī velte no uzņēmuma "Palsa"," stāsta L. Balode.

 

Tik vērienīgu pasākumu Variņos izdevās sarīkot, pateicoties pagasta padomes atbalstam.

Kultūra un Izklaide