Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

“Vidzemīte” ielūdz dziedāt draugu kori

Smiltenes kultūras un sporta centra jauktais koris "Vidzemīte" (diriģentes Dzidra Jēkabsone un Baiba Zveja) sagādājis kārtējo koncertu smilteniešiem un pilsētas viesiem.

 

Koris ielūdzis uzstāties vēl vienu draugu kolektīvu, - Kauguru jaukto kori "Spārnos" (diriģentes Daina Frīdenberga un Signe Pranča).

 

Koncerts pavasara un Lieldienu ieskaņā notiks šo sestdien, 4. aprīlī, Smiltenes kultūras un sporta centrā. Sākums - pulksten 18.00. Kori "Vidzemīte" un "Spārnos" dziedās gan atsevišķi, gan arī izpildīs četras tautas dziesmas kopkorī. Koncertu papildinās Smiltenes mūzikas skolas vijolnieču duets. Ieeja - pret ziedojumiem.

 

"Ziemeļlatvija" jau rakstīja, ka Smiltenē dziedājuši arī "Vidzemītes" sadraudzības kori no Rīgas un Alūksnes, Vīlandes (Igaunija). Savukārt 14. martā Rīgas Latviešu biedrības jauktais koris "Ars Longa" (diriģents Arnolds Skride) ielūdza kori "Vidzemīte" dziedāt Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē. Kopīgu koncertu sniedza "Ars Longa", "Vidzemīte" un Dobeles jauktais koris "Viesturkrasts" (diriģente Māra Rozentāle).

 

"Tas bija skaists koncerts," atmiņās kavējas kora "Vidzemīte" diriģente Dz. Jēkabsone. "Mūsu uzstāšanās sakrita ar Rīgas koru mēnesi "Trīs, četri... Laižam!", ko rīko Rīgas pilsētas Koru līga. Līdz maija vidum korus klausās un vērtē Koru līgas pārstāvji virsdiriģenti. Nejauši sagadījās, ka neoficiāli novērtēja arī mūs, un vērtējums bija slavējošs."

 

Tagad koris "Vidzemīte" gatavojas šovasar Valkā un Valgā gaidāmo Cimzes dienu koncerta kopmēģinājumam. Mēģinājums notiks 23. aprīlī.

 

23. maijā "Vidzemīte" dziedās Lielvārdē komponista Pētera Barisona atceres dienas koncertā.

Kultūra un Izklaide