Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vijciemā taustāmu labumu vietā – dvēseliski prieki

Ja pērn Vijciemā pagasta pašpārvalde rūpējās, lai vecākie un jaunākie iedzīvotāji saņemtu taustāmus labumus, tas ir, saldumu paciņas, tad šogad notiks citādi - prieku sarūpēs vietējie pašdarbnieki.

 

Pasākumā sestdien, 12. decembrī, pulksten 15.00 tautas namā skanēs dziesmas, dzeja un dejas, kuras izpildīs visi mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi un to nav mazums. "Šie mums būs trīskārši svētki. Vispirms jau Ziemassvētku ieskaņu koncerts - veltījums, tad eglītes iedegšana un novada daiļamatnieku ceļojošās izstādes atklāšana," teic tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

Ceļojošā izstāde pašlaik atrodas Zvārtavas pagastā. Vijciemā būs redzami ne tikai jau savāktie novada mākslinieku darbi, bet arī daudz jaunu - pašu vijciemiešu atnestie. Jo īpaši izceļas koka veidojumi, rotas un vainagi.

 

"Katra diena mani pārsteidz ar kaut ko jaunu. Darbi ir tik ļoti atšķirīgi un dažbrīd pat prātā nenāktu, ka tie varētu būt vietējo meistaru darināti. Piemēram, tāds ir krēsls, kurš ļoti sasaucas ar sirreālisma klasiķa Salvadora Dalī radītajām noskaņām," priecājas V. Bērziņa. Interesanti solās būt arī Andas Zecmanes veidotie knipelējumi.

Šis pasākums tautas namā sauksies "Brīnumu gaidot". "Brīnums cilvēkbērnam ir Ziemassvētki, peles bērnam - siers, bet rūķītim - ceļojums ar vilcienu. Nākot uz svētku sarīkojumu, padomā, kāds ir tavs brīnums," aicina tautas nama vadītāja.

Kultūra un Izklaide