Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vijciemieši gatavojas dejošanas un dziedāšanas svētkiem

Vijciema tautas namā gadu mijā notiek virkne lielu pasākumu. Sestdien, 13. decembrī, pulksten 13.00 notiks sporta deju Ziemassvētku koncerts "Balle ziemas pilī".

 

"Koncerta ideja - kādā pilī dzīvo Ziemassvētku vecītis, kuram ļoti patīk dejot. Viesi ir ieradušies pēc saldumiem, taču viņiem liek dejot..." stāsta tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

 

 

Vecīša lomā būs deju pedagogs Ojārs Bācis. Arī pili apkalpojošais personāls rosinās dejot ne tikai tos, kas visu gadu to mācījušies, bet arī viņu vecākus un citus viesus. Āksta lomā - režisore Maija Jančevska.

 

19. decembrī tautas nams būs nodots skolēnu rīcībā Ziemassvētku svinēšanai. Savukārt 20. decembrī pulksten 11.00 par Ziemassvētku eglīti priecāsies pirmsskolas vecuma bērni, bet pulksten 20.00 svētkus svinēs pagasta jaunieši.

 

21. decembrī pulksten 15.00 Vijciemā sāksies 2. tautas dziedāšanas svētki. 1. dziedāšanas svētki notika augustā pagasta svētku ietvaros. Nu būs to turpinājums. Tāpat kā iepriekšējo reizi, pavadījumus un aranžējumus sagatavos Juris Krūze no Cēsu puses.

 

 

Iepriekšējā koncertā izskanēja 40 dziesmu. Organizētāji nosprieda, ka tas bija par daudz, tāpēc 2. tikšanās reizē dziesmu būs nedaudz mazāk. Dziedātāji izpildīs liriskus Ziemassvētku skaņdarbus, dziesmas gan mazajiem, gan lielajiem un veciem cilvēkiem.

 

 

"Nākamo gadu ieskandināsim ar enerģiskām dziesmām," sola V. Bērziņa. Tā ir dziedāšana brīvā stilā, nevis konkurss. Tāpat kā iepriekšējo, reizi gaidīti arī viesi, lai kopā ar vijciemiešiem varētu izdziedāties.

 

26. decembrī pulksten 22.00 notiks gada izskaņas balle kopā ar grupu "Bruģis".

Kultūra un Izklaide