Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vijciems: Divi sirsnīgi pasākumi vienā

Svētdien tautas namā notika senioru deju grupu saiets kopā ar pagasta pensionāru saietu. Tas taupības nolūkā - divi sirsnīgi pasākumi pārtapa vienā.

 

"Pērn pie mūsu "Vizbulītēm" pulcējās visi Valkas rajona senioru deju kolektīvi, taču šogad varējām aicināt tikai uzticīgākos, ar kuriem sadarbība notiek ilgstoši - Strenču, Trikātas un Blomes dejotājus," stāsta tautas nama vadītāja Vita Bērziņa.

 

Uz pasākumu ieradās apmēram piektdaļa pagasta pensionāru. Dejotāji bija sagatavojuši veltījumu apaļo gadu jubilāriem. Uz sadziedāšanos visus aicināja vietējais akordeonists Ritvars Ragže. Pensionāri varēja izlocīt kājas, pievienojoties jebkuram no deju kolektīviem.

 

Pensionāriem pirmo reizi bija iespēja izstaigāt izremontētās pagastam piederošās centra ēkas, iepazīties ar izmaiņām tajās un atcerēties jaunības gadus.

 

Pavisam negaidīti saietam uzradās arī labvēle - Sandra Bila, kura atnesa daudzas burciņas ar dziedinošiem rīsiem un to pagatavošanas receptēm.

Kultūra un Izklaide